Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Serena Williams na wybiegu w nowej reklamie Pepsi
czwartek, 21 maja 2015 09:58

Serena Williams, najbardziej utytułowana tenisistka w historii, zamienia kort tenisowy na wybieg dla modelek, po którym z gracją przechodzi w eleganckiej czarnej sukni. Usher, zdobywca 8 nagród Grammy, w rytm muzyki odważnie przechodzi po rozżarzonych węglach, obserwowany przez podekscytowanych fanów. James Rodríguez, wschodząca gwiazda piłki nożnej, udowadnia, że potrafi grać w piłkę nożną nie tylko na boisku i rozgrywa emocjonujący mecz w piłkarzyki!

 

Serena Williams na wybiegu w nowej reklamie PepsiUsher - Wyzwanie PepsiJames Rodriguez - Wyzwanie PepsiSerena Williams, Usher i James Rodríguez to ambasadorzy kampanii Wyzwanie Pepsi. Z okazji 40-lecia kampanii gwiazdy podejmują wyjątkowe wyzwania w najnowszym spocie reklamowym Pepsi, który można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/MGmFV5lMrRU. Tym samym inspirują fanów do przełamywania schematów i zerwania z rutyną.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane