Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Kosmiczny flashmob z Usherem i mieszkańcami Warszawy - otwarcie Wyzwania Smaku Pepsi
czwartek, 25 czerwca 2015 13:08

Wyobraźcie sobie, że Usher zamienia scenę na plan filmowy i chce nakręcić wyjątkowy film przy współpracy ze znanym, amerykańskim reżyserem. Filmowanie z Ziemi to już standard. Panowie zdecydowali się więc na nakręcenie filmu z kosmosu. A żeby było jeszcze ciekawiej - najlepiej przy udziale ludzi z całego świata. Fikcja? Wręcz przeciwnie. Już w sobotę, 27 czerwca br. stanie się to rzeczywistością! W Polsce planem filmowym zostanie plac Dworca Śródmieście, a aktorami – mieszkańcy Warszawy! Wszystko to z okazji wielkiego otwarcia trzeciej edycji Wyzwania Smaku Pepsi!

 

Kosmiczny flashmob z Usherem i mieszkańcami Warszawy - otwarcie Wyzwania Smaku PepsiTrzeci wymiar smaku!
Letnie miesiące w całej Polsce upłyną pod znakiem Wyzwania Smaku Pepsi. Ekipa Pepsi będzie Wam towarzyszyć nad morzem, w górach, nad jeziorem i na letnich festiwalach. Trzecia edycja Wyzwania Smaku Pepsi gwarantuje świetną zabawę i atrakcje, jakich jeszcze nie było! Podczas ślepych testów smaku będziecie mogli wybrać, który napój bardziej Wam smakuje. Dodatkowo unikalna, trójwymiarowa Arena Wyzwania Pepsi pozwoli Wam podjąć zakręcone wyzwania razem ze znajomymi, a ponad 100 smartfonów zarejestruje całą zabawę na wyjątkowym zdjęciu 3D!

 

Kosmiczny flashmob z Usherem i mieszkańcami Warszawy - otwarcie Wyzwania Smaku PepsiFlash mob nie z tego świata
Wszyscy uczestnicy eventu w Warszawie mają szansę stać się częścią pierwszego filmu kręconego z kosmosu! Takie możliwości daje kamera UrtheCast, ulokowana na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Dzięki niej będzie można uzyskać wysokiej rozdzielczości obraz filmowany z orbity ziemskiej! To przedsięwzięcie będzie wynikiem współpracy ambasadora Wyzwania Pepsi Ushera z znanym, amerykańskim reżyserem. Kamera z przestrzeni kosmicznej uchwyci kolorowy i dynamiczny symbol, który utworzą uczestnicy otwarcia Wyzwania Smaku Pepsi zgromadzeni na placu Dworca Śródmieście w Warszawie. Sfilmowany z orbity okołoziemskiej moment utworzenia symbolu stanie się częścią wspomnianego wyżej filmu. O choreografię zadbają najlepsi tancerze z Egurrola Dance Studio.

 

Usher - Wyzwanie Pepsi

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane