Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
X-lecie agencji Fashion PR
czwartek, 17 grudnia 2015 10:37

3 grudnia agencja modowa Fashion PR świętowała swoje X-lecie. Impreza, która odbyła się w popularnej knajpie ŚRD/PŁD, zgromadziła wielu celebrytów, blogerów i osoby ze świata mediów. Agencja Fashion PR istnieje na rynku warszawskim od 2005 roku. Działalność Agencji obejmuje m.in: wprowadzanie produktów marek odzieżowych na rynek, product placement, przygotowywanie materiałów prasowych, eventy i wydarzenia promocyjne, PR produktów luksusowych, opracowywanie kompleksowych strategii komunikacyjnych i ich wdrażanie. Firma zajmuje się także współpracą z konsumenckimi magazynami modowym i i branżowymi, prasą lifestylową, a także z telewizją i radiem. Może się pochwalić znajomościami w świecie celebrytów, którzy są stale obecni na organizowanych przez agencję imprezach.

 

X-lecie agencji Fashion PRAgencja posiada w swoim portfolio szerokie grono różnych marek z branży modowej, biżuteryjnej i obuwniczej, wśród których są zarówno polskie i zagraniczne marki popularne jak i nowatorskie projekty autorskie od polskich projektantów. Właścicielką agencji jest Edyta Derdzikowska, która jest pasjonatką mody. Jej wieloletnie doświadczenie i praca w branży pozwoliły na stworzenie profesjonalnej firmy, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zespół tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy nie boją się nowych wyzwań i wychodzą na przeciw oczekiwaniom klienta.

 

X-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PREvent powstał we współpracy z marką Prosto, która była współorganizatorem wydarzenia. Zadbała o dobry nastrój muzyczny, wparła agencję w sprawach organizacyjnych oraz zaprojektowała prezenty dla zaproszonych osób. Linie lotnicze Qatar Airways zostały partnerem głównym X-lecia. By K.Selivonchyk pomogła w organizacji całej imprezy. Pokaz laserowy, który został zaaranżowany we wnętrzu knajpy, został przygotowany przez firmę Laser Sync. Marki Sungate, Isadora, Vagabond, Lee, Wrangler, Swiss, Luxotticca, Le Coq Sportif, HD, Milate, Medicine, Diverse, Gatta, Parfois, Alkopoligamia ufundowały upominki dla zgromadzonych gości. Styliści, dziennikarze, celebryci, blogerzy oraz local heroes bawili się do rana w rytm dobrej muzyki.

 

X-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PRX-lecie agencji Fashion PR

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane