Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Ikea zaprasza do Kuchni Spotkań
poniedziałek, 21 grudnia 2015 10:50

15 listopada br. na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowe miejsce – Kuchnia Spotkań IKEA. To przestrzeń otwarta dla wszystkich, dla których wspólne gotowanie i jedzenie jest pretekstem do spędzania czasu z bliskimi oraz miłych doznań na co dzień. IKEA zaprasza do spotkań wokół stołu, które będą źródłem kulinarnych inspiracji oraz galerią prostych i pomysłowych rozwiązań dla domu.

 

Kuchnia Spotkań IKEAKuchnia to miejsce, które nie jest stworzone do bycia bezludną wyspą. W końcu nie bez powodu nazywana jest sercem domu. To azyl równowagi, ciepła i harmonii. Przestrzeń, którą obdarzamy szczególnym zaufaniem, ponieważ jest tłem codziennych i wyjątkowych wydarzeń, jednoczy wokół spraw ważnych i przyjemnych. Przebywanie w kuchni to często wielopokoleniowe spotkania, pielęgnowanie bliskich relacji, a także kształtowanie atmosfery domu.

 

Kuchnia Spotkań IKEAIKEA wierzy, że wspólne gotowanie i jedzenie to doskonałe okazje do spotkań w gronie najbliższych. Spotkań, które tworzą szereg pozytywnych emocji i doświadczeń. Pozwalają delektować się smakiem niepowtarzalnych chwil, inspirują i uaktywniają kreatywność. Mimo wielu obowiązków oraz braku czasu, potrzebujemy chwil, kiedy możemy się zatrzymać i celebrować bycie razem. Kuchnia jest na to idealnym miejscem. Z tego powodu powstała Kuchnia Spotkań IKEA, przestrzeń, której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania niepowtarzalnego smaku drobnych chwil spędzanych z bliskimi.

 

Kuchnia Spotkań IKEAKuchnia Spotkań IKEAW aspekcie przestrzeni kuchnia ma zachęcać do gotowania i współbiesiadowania poprzez osobiste doświadczenie. IKEA oferuje paletę podpowiedzi i rozwiązań, dzięki którym kuchnie wyróżniają się dobrym designem, są komfortowe i funkcjonalne. Taka też jest Kuchnia Spotkań IKEA, które oferuje nie jedną, a dwie kuchnie, jadalnie oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Głównym bohaterem Kuchni Spotkań IKEA jest modułowy system mebli kuchennych METOD. To „szyte na miarę” rozwiązania, które sprawdzą się w każdej kuchni, nawet tej najtrudniejszej do zaaranżowania.

 

Kuchnia Spotkań IKEAWśród pomysłowych i wielofunkcyjnych produktów, które znalazły się w Kuchni Spotkań IKEA, oprócz systemu mebli kuchennych METOD wskazać można m.in. pomocne podczas gotowania – podstawkę na tablet RIMFORSA, wózek/barek na kółkach RÅSKOG, dzięki któremu zyskujemy dodatkową, roboczą powierzchnię w kuchni, czy taboret ze schodkiem MÄSTERBY doskonały, kiedy chcemy zaprosić do gotowania dzieci lub sięgnąć na wyższą półkę. Oświetlenie do szuflad OMLOPP pomoże, gdy w nocy zawędrujesz po ulubiony przysmak, a wkład do gotowania na parze STABIL pozwoli ugotować lekkostrawne danie, ponieważ pasuje do każdego garnka. Wkłady do szuflad kuchennych VARIERA np. te wykonane z drewna bambusowego nie tylko wyglądają elegancko, ale uporządkują i zorganizują przestrzeń na wszystkie kuchenne akcesoria, noże, przyprawy, a nawet drobny sprzęt AGD.

 

Kuchnia Spotkań IKEAKuchnia Spotkań IKEA, nowe miejsce na mapie Warszawy to dwupoziomowy lokal – na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo na piętrze znajduje się także bawialnia dla dzieci. Parter przeznaczony jest dla 8 osób, piętro – dla 16 osób. W Kuchni Spotkań IKEA znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Korzystanie z miejsca jest całkowicie bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę. Miejsce jest otwarte od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Więcej informacji o zapisach znajduje się na stronie internetowej www.kuchniaspotkan.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/kuchniaspotkanIKEA/. Przewidywany czas działania Kuchni Spotkań IKEA to koniec lutego 2016 r.

 

Kuchnia Spotkań IKEAKuchnia Spotkań IKEA
Al. Jerozolimskie 61, Warszawa

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane