Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
EVA Park Life&SPA otwarte dla gości
poniedziałek, 25 stycznia 2016 10:53

EVA Park Life&SPA otwiera swoje podwoje dla gości. Na terenie EVA Park Life&SPA znajduje się jedyny na Mazowszu basen mineralno-solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki wydobywanej z własnego ujęcia z głębokości 1750 m. Na łącznej powierzchni 3826 m2 znalazło się także 27 pokoi hotelowych oraz strefa Wellness&SPA, gabinety, sale konferencyjne i Restauracja Przedwiośnie. Wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Uzdrowiskowego i tężni.

 

EVA Park Life&SPA"Stawiamy na kompleksowość. Dla dobrego samopoczucia, zdrowia i świetnego wyglądu niezbędne jest holistyczne podejście do potrzeb każdego z naszych gości – stąd współpraca fizjoterapeutów, specjalistów odnowy biologicznej, kosmetologów i dietetyków – to nasz wyróżnik. Do dyspozycji naszych gości oddajemy między innymi centrum modelowania sylwetki oraz szeroki pakiet usług z zakresu kosmetologii. Lubiących aktywny wypoczynek zapraszamy do korzystania z ulokowanej w obiekcie sali treningowej, w której prym wiedzie między innymi platforma Gravity umożliwiająca wykonywanie ponad 300 ćwiczeń i pomagająca nie tylko we wzmocnieniu mięśni, ale także stanowiąca niezbędny element w procesie kształtowania sylwetki" – mówi Magdalena Czarnota, Kierownik Strefy Wellness&SPA.

 

EVA Park Life&SPAWażną rolę w nowym obiekcie odgrywa także menu. Szefem kuchni w Restauracji Przedwiośnie jest Łukasz Konik. W grudniu 2009 roku, jako najmłodszego szefa kuchni, do swojego elitarnego grona przyjęła go Fundacja Klubu Szefów Kuchni, której członkami są tak znane postacie, jak Kurt Scheller czy Karol Okrasa. Nowy szef kuchni postawił na autorskie menu, a w nim znajdziemy między innymi nowe spojrzenie na tradycyjne produkty, często zapomniane, choć od dawna wykorzystywane w kuchni polskiej. Różne techniki gotowania oraz otwartość na potrzeby dietetyczne gości to niewątpliwy wyróżnik miejsca. W kuchni Łukasza Konika znajduje się nawet specjalne stanowisko do przygotowywania potraw zgodnych z zasadami diety bezglutenowej. "Doskonały smak może być atrybutem również kuchni dietetycznej. Przedwiośnie to swoista mieszanka smaków i oferty. Znajdą tu swoje ulubione potrawy zarówno osoby, które nie muszą kierować się w kuchni ograniczeniami, jak i te, które z różnych przyczyn muszą wystrzegać się niektórych produktów. Reasumując – nieważne, co moi goście wybiorą z menu, w potrawie tej znajdą doskonały smak i najwyższą jakość" – mówi Łukasz Konik, Szef Kuchni Restauracji Przedwiośnie.

 

EVA Park Life&SPANiewątpliwie filozofia prezentowana przez EVA Park Life&SPA to nowe spojrzenie na uzdrowisko. Miejsce nastawione na relaks i najwyższą jakość usług zachęca dbałością o szczegóły. Niezależnie od strefy pobytu. Urzekająca lokalizacja o każdej porze roku może być dodatkowym atutem i atrybutem miejsca, zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.

 

EVA Park Life&SPA

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane