Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki Obagi
poniedziałek, 22 lutego 2016 09:57

Aneta Kręglicka, pierwsza i do tej pory jedyna polska miss świata, została nową ambasadorką marki Obagi. Obagi to amerykańskie kosmetyki, które z powodzeniem podbijają rynki i serca kobiet na całym świecie. Od roku dostępne są także w Polsce, w renomowanych klinikach dermatologii i medycyny estetycznej oraz hotelach spa & wellness.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAnetę Kręglicką w 1989 roku uznano za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dziś modelka, fotomodelka, bizneswoman i spełniona matka, nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka o współpracy z Obagi:

„Dlaczego kosmetyki Obagi? Są ekspertem w domowej pielęgnacji. Spełniają, a nawet wyprzedzają potrzeby nowoczesnych, aktywnych i świadomych siebie kobiet. To  komplementarna recepta na młodość – to moja recepta na dobre samopoczucie! Promienny i świeży wygląd każdego dnia? Właśnie dlatego wybrałam Obagi!”

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane