Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki Obagi
poniedziałek, 22 lutego 2016 09:57

Aneta Kręglicka, pierwsza i do tej pory jedyna polska miss świata, została nową ambasadorką marki Obagi. Obagi to amerykańskie kosmetyki, które z powodzeniem podbijają rynki i serca kobiet na całym świecie. Od roku dostępne są także w Polsce, w renomowanych klinikach dermatologii i medycyny estetycznej oraz hotelach spa & wellness.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAnetę Kręglicką w 1989 roku uznano za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dziś modelka, fotomodelka, bizneswoman i spełniona matka, nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka o współpracy z Obagi:

„Dlaczego kosmetyki Obagi? Są ekspertem w domowej pielęgnacji. Spełniają, a nawet wyprzedzają potrzeby nowoczesnych, aktywnych i świadomych siebie kobiet. To  komplementarna recepta na młodość – to moja recepta na dobre samopoczucie! Promienny i świeży wygląd każdego dnia? Właśnie dlatego wybrałam Obagi!”

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane