Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Zdrowsze powietrze z nowym oczyszczaczem Philips AC3858
piątek, 25 października 2019 09:55

 

Pierwsze chłodniejsze dni w wielu miejscach w Polsce przyniosły już znaczne pogorszenie jakości powietrza. Wszechobecny smog jest groźny dla ludzkiego organizmu - pogarsza samopoczucie, ale może też prowadzić do rozwoju niektórych poważnych chorób w przyszłości. Na szczęście chociaż w domu możesz się przed nim uchronić, wybierając odpowiedni oczyszczacz powietrza. Pamiętaj, że zanieczyszczenia powietrza dostają się także do wewnątrz pomieszczeń poprzez otwarte okna czy wentylację.

 

Oczyszczacz powietrza Philips AC3858 Nowy oczyszczacz powietrza Philips AC3858 dzięki najnowocześniejszemu systemowi filtrującemu skutecznie usuwa 99,99% cząsteczek wielkości od 0,003 μm (800 razy mniejszych niż PM2,5), w tym m.in. smog, wirusy, bakterie, gazy, pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych. Gwarantuje to oddychanie zdrowym powietrzem nawet w okresie smogowym. Dodatkowo system obiegu powietrza 3D ze spiralnym wylotem powietrza zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 20 m² w czasie krótszym niż 6 minut.

 

Oczyszczacz powietrza Philips AC3858 Inteligentna technologia Dual Scan zastosowana w oczyszczaczu analizuje jakość powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie usuwa wszystkie trzy główne zagrożenia: szkodliwe cząsteczki, gazy oraz alergeny. Profesjonalny precyzyjny czujnik automatycznie skanuje powietrze na obecność zanieczyszczeń 1000 razy na sekundę, wykrywa je i skutecznie usuwa.  Jakość powietrza w czasie rzeczywistym można obserwować na kolorowym 4-stopniowym wskaźniku LED oraz wyświetlaczu numerycznym pokazującym stężenie cząsteczek PM2,5, alergenów i gazów w pomieszczeniu.

 

Oczyszczacz powietrza Philips AC3858 Inteligentna funkcja automatycznej regulacji podświetlenia dostosowuje się do warunków panujących w pomieszczeniu, zapewniając odpowiedni klimat Tobie i Twojej rodzinie. W trybie snu światła wyświetlacza są przyciemnione, a oczyszczacz pracuje bardzo cicho (34 dBA), zapewniając zdrowy i spokojny sen Tobie i Twojej rodzinie – potwierdza to certyfikat Quietmark.

Nowe oczyszczacze Philips serii 3000 i 4000 mają innowacyjny, minimalistyczny design. Wykorzystanie materiału na obudowie urządzeń sprawia, że doskonale pasują do każdego wnętrza, idealnie komponując się z nowoczesnymi dodatkami i meblami. Dzięki aplikacji Clean Home + możesz sterować oczyszczaczem powietrza w dowolnym miejscu i czasie. Teraz możesz sprawdzać jakość powietrza w domu, porównać ją z jakością powietrza na zewnątrz, sprawdzić aktualny poziom gazów i alergenów w powietrzu, a wszystkie informacje znajdziesz w swoim telefonie.

Ceny nowych modeli oczyszczaczy Philips wynoszą:
AC3055/50 - 2 149,00 zł
AC3059/50 - 2 149,00 zł
AC3854/50 - 2 589,00 zł
AC3858/50 - 2 589,00 zł

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane