Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Rusza 10. edycja Sephora Beauty Lab
poniedziałek, 27 stycznia 2020 14:12

Wraz z końcem stycznia rozpoczyna się całoroczny i ogólnopolski cykl spotkań z ekspertami dla klientów Sephora i wszystkich fanek piękna – Sephora Beauty Lab. To niepowtarzalna okazja do tego, aby podczas jednej sesji z ekspertami dowiedzieć się więcej o świecie kosmetyków oraz uzyskać profesjonalne, dogłębne wskazówki związane z ich doborem. W jednym miejscu Sephora zgromadziła ekspertów najlepszych, światowych marek, którzy doradzą jak profesjonalnie pielęgnować skórę twarzy, dobiorą odpowiednie kosmetyki oraz podpowiedzą jak właściwie dobrać produkty makijażowe do kolorytu cery i typu urody.

 

Rusza 10.edycja Sephora Beauty Lab Beauty Lab to okazja do spotkania z ekspertami światowych, partnerskich marek Sephora. Trwające godzinę, indywidualne konsultacje odbywają się w specjalnej, dedykowanej spotkaniu strefie na terenie galerii i centrów handlowych. Przez 4 dni w każdym z miast goszczącym Beauty Lab, panie zapraszane są na 3 etapowe spotkanie:

Krok 1: 30-minutowa konsultacja z ekspertem ds. pielęgnacji wybranej marki
Krok 2: 30-minutowa konsultacja z makijażystą wybranej marki
Krok 3: konsultacja zapachowa z ekspertem Sephora


Na każdą uczestniczkę Beauty Lab czekają również atrakcyjne, kosmetyczne upominki od partnerskich marek oraz rabaty na zakupy.

Badania, które przeprowadziliśmy wśród naszych klientek potwierdzają, że oczekują one profesjonalnej, dogłębnej, indywidualnej konsultacji. Najwięcej trudności sprawia im dobór podkładu, zarówno pod względem koloru jak i dopasowania do typu skóry. Wybór właściwego programu pielęgnacyjnego również nie jest łatwy – mnogość produktów, zaawansowane technologie i unikalne składniki sprawiają, iż wybór staje się coraz trudniejszy. Sephora Beauty Lab to projekt, który stworzyliśmy zarówno dla szczególnie wymagających klientek jak i dla takich, które dopiero zaczynają przygodę ze światem kosmetyków, właśnie po to, aby pomóc im kompleksowo dobrać właściwe dla nich produkty, korzystając przy tym z wiedzy i doświadczenia specjalistów partnerujących nam eksperckich marek. To też niezwykle przyjemna forma spędzenia wolnego czasu, zrelaksowania się, zrobienia czegoś dla siebie – gorąco zachęcam zatem do skorzystania tej wyjątkowej okazji. Wszystkie konsultacje są oczywiście bezpłatne -mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor ds. Marketingu Sephora Polska.

 

Rusza 10.edycja Sephora Beauty Lab NAJBLIŻSZE SPOTKANIA BEAUTY LAB:  

Szczecin, Galeria Kaskada: 29-stycznia – 1 lutego  Spotkanie z ekspertami marek: Benefit, Clinique, Dior, Estée Lauder, Lancôme, Yves Saint Laurent.
Poznań, Galeria Posnania: 12-15 lutego
Warszawa, C.H. Klif: 4-7 marca
Rzeszów, Millenium Hall: 11-14 marca
Kielce, Galeria Echo: 18-21 marca


By wziąć udział w spotkaniach, wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację za pośrednictwem infolinii Sephora pod numerem telefonu: 801 801 400. Zapisy na poszczególne terminy startują tydzień wcześniej.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane