Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Cottagecore - wsi spokojna, wsi wesoła
niedziela, 22 sierpnia 2021 22:28

 

Cottagecore to stosunkowo młody styl, afirmujący życie poza miastem, charakteryzujący się swobodną przytulnością i nawiązaniami do natury. Narodził się on z tęsknoty za prostszym i bardziej zrównoważonym stylem bycia. Elementy charakterystyczne? Kwiecista fajansowa zastawa, drewniane meble i rustykalne detale, a wszystko to w otoczeniu urokliwej, wiejskiej natury.

 

Cottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaW palecie barw Cottagecore znajdziemy przede wszystkim kość słoniową, brązy, beże, zakurzony róż i ciepłe szarości. Intensywniejsze przełamania kolorystyczne występują tu w odcieniach oliwkowej zielni, musztardowej żółci i rozmytego błękitu. Na tym tle pięknie prezentują się meble z naturalnego drewna, najlepiej w stylu vintage – z przetarciami, szczotkowaniami, naturalnymi śladami zużycia. Z kolei w tekstyliach królują miękkie płótna, bawełna i jedwab, często z kwiecistymi nadrukami, w kratę lub w pasy. Całości dopełniają starannie dobrane akcesoria: plecione kosze, bogato zdobiona porcelana i wszechobecne motywy roślinne i zwierzęce, odwołujące się do idyllicznego, wiejskiego życia.

 

Cottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesołaCottagecore - wsi spokojna, wsi wesoła

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane