Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Zabieg Intraceuticals wzmocniony witaminami
piątek, 22 lutego 2013 10:13

IntraceuticalsStosują go Eva Longoria, Victoria Beckham, Miranda Kerr i Kim Kardashian. To dzięki niemu skóra gwiazd nabiera promiennego wyglądu. Popularny zabieg nie wymaga ani wyrzeczeń, ani grubego portfela, a dodatkowo jest przyjemny. Przede wszystkim jest jednak skuteczny.Sekretem pięknej cery wielu gwiazd jest zabieg Intraceuticals. To australijska metoda odmładzania skóry łącząca zastosowanie hiperbarycznego tlenu oraz trzech postaci kwasu hialuronowego. Podczas zabiegu kwas hialuronowy jest wtłaczany pod ciśnieniem do skóry. Kosmiczna technologia łączącą medyczne zastosowanie czystego tlenu i kosmetyczne działanie kwasu hialuronowego zyskała dodatkowo turbodoładowanie. Można tak nazwać dodatkowe substancje, którymi wzmocniono serum Intraceuticals. Są nimi witamina A, witamina C, peptydy pobudzające kolagen do odnowy oraz przeciwutleniacz (wyciąg ze śliwki Kakadu). Substancje te są nam oczywiście znane z zastosowania w kosmetyce, ale wtłaczane w skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu zyskują na efektywności.

 

 

IntraceuticalsIdeą ulubionego zabiegu gwiazd jest jego dopasowanie do cery. Każda skóra potrzebuje systematycznego nawilżania – temu służy zawarty w serum Intraceuticals Rejuvenate kwas hialuronowy. Odpowiedniej wielkości cząsteczki zapewniają jego działanie na trzech poziomach: odżywienia, uzupełnienia niedoborów wody w skórze oraz utrzymaniu jej w tkance. Składniki wzmacniające działanie serum możemy dobrać indywidualnie do potrzeb cery. Przeciwutleniacz dedykowany jest skórom z pierwszymi oznakami starzenia, zmęczonych i wrażliwych. Jego główne działanie polega na zwalczaniu wolnych rodników oraz niwelowaniu podrażnień.  Witamina A wskazana jest do cery fotouszkodzonej, ze zmarszczkami i widocznymi porami. Witamina C poprawia barwę i promienność skóry, a także rozjaśnia i poprawia  pigmentację. Wzmacniacz kolagenowy przeznaczony jest natomiast dla skór dojrzałych, które straciły napięcie, elastyczność i jędrność. Zabiegi można stosować wymiennie łącząc w serii działanie kilku serum. Dodatkowo Intraceuticals posiada także linię profesjonalnych produktów do pielęgnacji domowej, dzięki której efekt „tuż po wyjściu do kosmetyczki” udaje się utrzymać na długo po wyjściu z gabinetu. Cena:ok. 500 zł

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane