Klienci

Aktualności2

Jak dbać narty

Jak dbać nartyDo rozpoczęcia sezonu zimowego zostało bardzo niewiele czasu. Właśnie teraz zbliża się odpowiedni moment, aby zadbać o swoje narty, które warto utrzymywać w jak najlepszym stanie przez cały rok.

 
Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Zabieg Intraceuticals wzmocniony witaminami
piątek, 22 lutego 2013 10:13

IntraceuticalsStosują go Eva Longoria, Victoria Beckham, Miranda Kerr i Kim Kardashian. To dzięki niemu skóra gwiazd nabiera promiennego wyglądu. Popularny zabieg nie wymaga ani wyrzeczeń, ani grubego portfela, a dodatkowo jest przyjemny. Przede wszystkim jest jednak skuteczny.Sekretem pięknej cery wielu gwiazd jest zabieg Intraceuticals. To australijska metoda odmładzania skóry łącząca zastosowanie hiperbarycznego tlenu oraz trzech postaci kwasu hialuronowego. Podczas zabiegu kwas hialuronowy jest wtłaczany pod ciśnieniem do skóry. Kosmiczna technologia łączącą medyczne zastosowanie czystego tlenu i kosmetyczne działanie kwasu hialuronowego zyskała dodatkowo turbodoładowanie. Można tak nazwać dodatkowe substancje, którymi wzmocniono serum Intraceuticals. Są nimi witamina A, witamina C, peptydy pobudzające kolagen do odnowy oraz przeciwutleniacz (wyciąg ze śliwki Kakadu). Substancje te są nam oczywiście znane z zastosowania w kosmetyce, ale wtłaczane w skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu zyskują na efektywności.

 

 

IntraceuticalsIdeą ulubionego zabiegu gwiazd jest jego dopasowanie do cery. Każda skóra potrzebuje systematycznego nawilżania – temu służy zawarty w serum Intraceuticals Rejuvenate kwas hialuronowy. Odpowiedniej wielkości cząsteczki zapewniają jego działanie na trzech poziomach: odżywienia, uzupełnienia niedoborów wody w skórze oraz utrzymaniu jej w tkance. Składniki wzmacniające działanie serum możemy dobrać indywidualnie do potrzeb cery. Przeciwutleniacz dedykowany jest skórom z pierwszymi oznakami starzenia, zmęczonych i wrażliwych. Jego główne działanie polega na zwalczaniu wolnych rodników oraz niwelowaniu podrażnień.  Witamina A wskazana jest do cery fotouszkodzonej, ze zmarszczkami i widocznymi porami. Witamina C poprawia barwę i promienność skóry, a także rozjaśnia i poprawia  pigmentację. Wzmacniacz kolagenowy przeznaczony jest natomiast dla skór dojrzałych, które straciły napięcie, elastyczność i jędrność. Zabiegi można stosować wymiennie łącząc w serii działanie kilku serum. Dodatkowo Intraceuticals posiada także linię profesjonalnych produktów do pielęgnacji domowej, dzięki której efekt „tuż po wyjściu do kosmetyczki” udaje się utrzymać na długo po wyjściu z gabinetu. Cena:ok. 500 zł

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane