Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Czekoladowe zapomnienie w Fiuu Fiuu Day SPA
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 13:26

Działa na wszystkie zmysły. Jej aksamitny smak przynosi ukojenie i błogość. Pożądana w chwilach słabości i uwielbiana przez miliony. Czekolada! Dietetycy zalecają rozwagę w jej spożywaniu, gdyż w nadmiarze może dodać nam kilka kilogramów. Natomiast aplikowana zewnętrznie, na ciało, wręcz przeciwnie – ujędrnia, nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Eksperci Fiuu Fiuu Day SPA przekonują, iż czekoladowy zabieg dodatkowo uwalnia endorfiny (hormony szczęścia), dlatego przynosi relaks i poprawę samopoczucia.

 

Zabieg Czekoladowe Zapomnienie w Fiuu Fiuu Day SPADzięki wysokiej zawartości masła kakaowego czekolada posiada zdolność zmiękczania skóry. Poza tym wykazuje działanie odmładzające i odświeża skórę. Zabiegi lecznicze oparte na czekoladzie sprawiają, że skóra odżywa. Antyoksydanty, czyli składniki spowalniające proces starzenia się skóry, znajdujące się w ciemnej czekoladzie, zapobiegają rozwojowi wolnych rodników, które wpływają na utratę przez skórę kolagenu, elastyny i innych protein.

Fiuu Fiuu Day SPA zaprasza, nie tylko wielbicieli czekolady, na zabieg Czekoladowe Zapomnienie. Ten dwugodzinny seans to rozkosz dla ciała i duszy. Zabieg składa się z trzech etapów. Rozpoczyna się gruboziarnistym peelingiem na bazie czekolady, który złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka. Dzięki temu kolejne kosmetyki będą łatwiej wchłaniane, a ich efektywność będzie zdecydowanie większa. Następnie na ciało zostaje nałożona odżywcza maska z czekolady, której zadaniem będzie nawilżenie i zmiękczenie skóry oraz przygotowanie jej do ostatniego etapu zabiegu. Zakończeniem zabiegu czekoladowe zapomnienie jest masaż masłem czekoladowym. Masaż ten głęboko odżywia i dotlenia skórę, drenuje, przyspiesza spalanie tłuszczów, a także pomaga w walce z cellulitem. Efektem całego zabiegu jest aksamitna, doskonale nawilżona, jędrna, sprężysta oraz idealnie gładka skóra całego ciała.

12 kwietnia to Światowy Dzień Czekolady. Z tej okazji Fiuu Fiuu Day SPA zaprasza na weekend czekoladowych rozkoszy. W dniach 12 i 13 kwietnia do każdego zabiegu „Czekoladowe zapomnienie” czekoladowe upominki w prezencie. Cena 120-minutowego zabiegu: 270 zł

FIUU FIUU DAY SPA
ul. Mokotowska 48
Warszawa

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane