Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Czekoladowe zapomnienie w Fiuu Fiuu Day SPA
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 13:26

Działa na wszystkie zmysły. Jej aksamitny smak przynosi ukojenie i błogość. Pożądana w chwilach słabości i uwielbiana przez miliony. Czekolada! Dietetycy zalecają rozwagę w jej spożywaniu, gdyż w nadmiarze może dodać nam kilka kilogramów. Natomiast aplikowana zewnętrznie, na ciało, wręcz przeciwnie – ujędrnia, nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Eksperci Fiuu Fiuu Day SPA przekonują, iż czekoladowy zabieg dodatkowo uwalnia endorfiny (hormony szczęścia), dlatego przynosi relaks i poprawę samopoczucia.

 

Zabieg Czekoladowe Zapomnienie w Fiuu Fiuu Day SPADzięki wysokiej zawartości masła kakaowego czekolada posiada zdolność zmiękczania skóry. Poza tym wykazuje działanie odmładzające i odświeża skórę. Zabiegi lecznicze oparte na czekoladzie sprawiają, że skóra odżywa. Antyoksydanty, czyli składniki spowalniające proces starzenia się skóry, znajdujące się w ciemnej czekoladzie, zapobiegają rozwojowi wolnych rodników, które wpływają na utratę przez skórę kolagenu, elastyny i innych protein.

Fiuu Fiuu Day SPA zaprasza, nie tylko wielbicieli czekolady, na zabieg Czekoladowe Zapomnienie. Ten dwugodzinny seans to rozkosz dla ciała i duszy. Zabieg składa się z trzech etapów. Rozpoczyna się gruboziarnistym peelingiem na bazie czekolady, który złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka. Dzięki temu kolejne kosmetyki będą łatwiej wchłaniane, a ich efektywność będzie zdecydowanie większa. Następnie na ciało zostaje nałożona odżywcza maska z czekolady, której zadaniem będzie nawilżenie i zmiękczenie skóry oraz przygotowanie jej do ostatniego etapu zabiegu. Zakończeniem zabiegu czekoladowe zapomnienie jest masaż masłem czekoladowym. Masaż ten głęboko odżywia i dotlenia skórę, drenuje, przyspiesza spalanie tłuszczów, a także pomaga w walce z cellulitem. Efektem całego zabiegu jest aksamitna, doskonale nawilżona, jędrna, sprężysta oraz idealnie gładka skóra całego ciała.

12 kwietnia to Światowy Dzień Czekolady. Z tej okazji Fiuu Fiuu Day SPA zaprasza na weekend czekoladowych rozkoszy. W dniach 12 i 13 kwietnia do każdego zabiegu „Czekoladowe zapomnienie” czekoladowe upominki w prezencie. Cena 120-minutowego zabiegu: 270 zł

FIUU FIUU DAY SPA
ul. Mokotowska 48
Warszawa

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane