Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Wspomnienie lata z zabiegami Dermika Salon&Spa
wtorek, 01 października 2013 12:36

Skończyły się wakacje, skończyło się lato…Aby zachować wspaniałe wspomnienia o rajskich plażach i przyjemnym spędzaniu czasu podczas letniego wypoczynku, wystarczy, że zaznasz wszechstronnej i wyrafinowanej pielęgnacji, rozpieszczających, zniewalających zmysłowych wrażeń podczas zabiegu Egzotyczne Chwile Dermika Salon&Spa. Ten zabieg wellness oparty jest na ekstraktach z cytrusów i owoców egzotycznych, z nutą tropikalnych zapachów, który ma za zadanie przywrócić skórze aksamitną gładkość i atrakcyjny wygląd, w aurze zapachów soczystych owoców.

 

Havet Hotel Resort & Spa DźwirzynoAby być jeszcze bliżej lata warto wykonać zabieg Egzotyczne Chwile oraz inne zabiegi z oferty Dermika Salon&Spa w pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w Havet Hotel Resort & Spa *****Dźwirzyno.

 

Havet Hotel Resort & Spa DźwirzynoZ myślą o najbardziej wymagających Gościach SPA nad morzem oferuje ściśle wyselekcjonowane zabiegi, pomagające w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. W centrum SPA znajdują się wyszukane, specjalnie dobrane kosmetyki, bazujące na ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata. Pod opieką specjalistów kosmetologów, dietetyków oraz fizjoterapeutów dobierane są zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego gościa. Nowoczesne wyposażenie, elegancki wystrój oraz niezwykła atmosfera Havet SPA sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo i pięknie.

 

Havet Hotel Resort & Spa Dźwirzyno

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane