Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Wspomnienie lata z zabiegami Dermika Salon&Spa
wtorek, 01 października 2013 12:36

Skończyły się wakacje, skończyło się lato…Aby zachować wspaniałe wspomnienia o rajskich plażach i przyjemnym spędzaniu czasu podczas letniego wypoczynku, wystarczy, że zaznasz wszechstronnej i wyrafinowanej pielęgnacji, rozpieszczających, zniewalających zmysłowych wrażeń podczas zabiegu Egzotyczne Chwile Dermika Salon&Spa. Ten zabieg wellness oparty jest na ekstraktach z cytrusów i owoców egzotycznych, z nutą tropikalnych zapachów, który ma za zadanie przywrócić skórze aksamitną gładkość i atrakcyjny wygląd, w aurze zapachów soczystych owoców.

 

Havet Hotel Resort & Spa DźwirzynoAby być jeszcze bliżej lata warto wykonać zabieg Egzotyczne Chwile oraz inne zabiegi z oferty Dermika Salon&Spa w pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w Havet Hotel Resort & Spa *****Dźwirzyno.

 

Havet Hotel Resort & Spa DźwirzynoZ myślą o najbardziej wymagających Gościach SPA nad morzem oferuje ściśle wyselekcjonowane zabiegi, pomagające w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. W centrum SPA znajdują się wyszukane, specjalnie dobrane kosmetyki, bazujące na ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata. Pod opieką specjalistów kosmetologów, dietetyków oraz fizjoterapeutów dobierane są zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego gościa. Nowoczesne wyposażenie, elegancki wystrój oraz niezwykła atmosfera Havet SPA sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo i pięknie.

 

Havet Hotel Resort & Spa Dźwirzyno

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane