Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Domowy depilator IPL od BaByliss
środa, 26 lutego 2014 10:20

Najnowszy depilator IPL firmy BaByliss to bezpieczny sposób na trwałą depilację włosów na całym ciele, także na twarzy. To domowy odpowiednik profesjonalnych, gabinetowych laserów IPL, ale o niższym natężeniu światła – by korzystanie z tego urządzenia w domowych warunkach było w pełni bezpieczne. Depilator BaByliss to także dobra inwestycja. Kosztuje mniej (949 zł) niż trwała depilacja samych nóg w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

 

Domowy depilator IPL od BaBylissBaByliss Homelight G930E jest wyposażony w: detektor pigmentu (rozpoczyna emisję światła dopiero po rozpoznaniu fototypu skóry), czujnik sensoryczny (emituje impulsy światła tylko wtedy, gdy depilator prawidłowo przylega do skóry), okulary ochronne (chroniące oczy przed niepożądanym promieniowaniem), wydajną lampę błyskową (wystarcza na 130 tys. błysków, czyli na pełen cykl zabiegów).

 

Domowy depilator IPL od BaBylissNowy depilator BaByliss emituje światło o niskim, bezpiecznym natężeniu, bez promieni UV. Można nim depilować całe ciało, także twarz (specjalna nakładka do depilacji twarzy w komplecie). Efekty widoczne są już po 4 zabiegach, docelowe – po mniej więcej 9-11.

Na czym polega ten rodzaj depilacji? Działanie domowego lasera Homelight G930E, oparte jest na technologii IPL, czyli depilacji światłem impulsowym. W największym skrócie: kierując wiązkę światła na włos, uruchamiamy proces zamiany zawartego w nim pigmentu na ciepło, które wnika do mieszka włosowego i niszczy go, uniemożliwiając wytworzenie nowego włosa.

 

Domowy depilator IPL od BaBylissJak długo trzeba czekać na rezultaty i ile to kosztuje? Widoczne efekty depilacji widać już po 4 zabiegach, a właściwe na poziomie ok. 90%, po mniej więcej 11-tu. (Czas oczekiwania na docelowy efekt zależy od naszych indywidualnych cech, rodzaju włosów i biologicznych czynników określających cykl wzrostu włosa). Zakup nowego depilatora BaByliss, Homelight G930E to wydatek rzędu 950 zł, czyli kilkakrotnie mniejszy niż koszt trwałej depilacji samych nóg i bikini w gabinecie kosmetycznym.

Jak długo trwa zabieg i jakie części ciała można depilować? W ramach jednego zabiegu, na nogi potrzebujemy ok. 15 minut, na bikini 2 minuty, a na pachy 1 minutę. Na początku zabiegi wykonuje się w dwutygodniowych odstępach, a następnie miesięcznych. Cały cykl BaByliss szacuje na około 11 zabiegów. Depilatorem Homelight G930E można usuwać włosy z całego ciała, także z pach, bikini i twarzy.

Jak używać? Golimy i suszymy depilowaną powierzchnię ciała, ustawiamy na laserze odpowiednie natężenie światła (parametry podpowie nam specjalna nakładka, ułatwiająca określenie fototypu skóry), zakładamy okulary ochronne (konieczne!) i możemy zaczynać. Zabieg jest bezbolesny, w jego trakcie możemy odczuwać ciepło i lekkie mrowienie. Wszystkie szczegóły zostały dokładnie opisane w instrukcji obsługi.

Obawy. Wiele osób nie decyduje się na zakup domowego depilatora IPL (depilacja impulsami światła), w obawie przed poparzeniem i komplikacjami wynikającymi z nieumiejętnego stosowania tego rodzaju urządzenia. Tymczasem są to dziś w pełni bezpieczne urządzenia, wyposażone w cały szereg funkcji, które umożliwiają emisję światła tylko wtedy, gdy prawidłowo z niego korzystamy.

Bezpieczeństwo. Depilator BaByliss G930E to jeden z najbezpieczniejszych depilatorów IPL domowego użytku. Jest wyposażony w detektor pigmentu( rozpoczyna emisję światła dopiero po określeniu naszego fototypu skóry), czujnik sensoryczny (uaktywniający światło tylko wtedy, gdy ekran lasera ściśle przylega do skóry) oraz specjalną nakładkę z filtrem ochronnym  - do bezpiecznej depilacji twarzy. Emitowane przez ten depilator światło pozbawione jest promieni UV, a jego niska intensywność (5j/cm2) gwarantuje pełną ochronę skóry. Depilator sprzedawany jest wraz z okularami ochronnymi w komplecie (bez nich nie wolno wykonywać zabiegu!).

Przeciwwskazania. 4 tygodnie przed depilacją nie można się opalać. Zabiegi najbezpieczniej jest wykonywać jesienią, zimą i wiosną – eliminujemy wtedy ryzyko powstawania przebarwień. Zabieg jest nieskuteczny w przypadku bardzo jasnych włosów.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane