Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Jesienno-zimowe zabiegi na twarz
czwartek, 27 listopada 2014 08:40

Jesienią i zimą możemy pozwolić sobie na szaleństwa zabiegowe. Terapie kosmetologiczno-estetyczne, z których nie możemy korzystać latem, jak najbardziej mają zielone światło w chłodniejszych porach roku.


Dostosowane do różnych problemów i rodzaju skóry nowoczesne zabiegi potrafią zdziałać cuda. Jeśli na twarzy masz liczne przebarwienia, rozszerzone pory, skóra jest przesuszona i niedotleniona, znajdź rozwiązanie najbardziej korzystne dla ciebie.

 

Jesienno-zimowe zabiegi na twarzPrzywracanie jędrności medyczną falą radiową
Cavifast 2HD/Dermeo jest w tym momencie jednym z najmocniejszych i najskuteczniejszych urządzeń na rynku, który przywraca jędrność i napięcie skóry. Jego działanie oparte jest na medycznych falach radiowych RF, których parametry dopasowywane są do każdej osoby i problemu indywidualnie. Podczas zabiegu wybrana partia skóry, masowana jest głowicą wyposażoną aż w cztery 12 mm tytanowe elektrody. Podczas zabiegu specjalna głowica kontroluje temperaturę i głębokość wnikania fal RF pod skórę tak, aby zabieg był bezpieczny i skuteczny. Jednym z najważniejszych elementów kuracji dermeo jest przywrócenie jędrności skóry poprzez zwiększenie nawodnienia tkanek. Jeśli dodatkowo przed zabiegiem zadbamy o uzupełnienie w organizmie płynów (woda) możemy liczyć na naprawdę spektakularne efekty takie jak: przywrócenie napięcia skóry, zwiększenie gęstości, redukcji luźnej skóry na policzkach, poprawienie owalu twarzy, a także likwidację drugiego podbródka – mówi Sandra Siemaszkiewicz ekspert zabiegów na twarz i ciało z LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki.

Jesień - idealna pora na zabiegi laserowe
Twoja skóra jest szara, zmęczona z rozszerzonymi porami i przebarwieniami?. Możesz pozwolić sobie na zabieg laserowy. Fraxel Clear + Brilliant to technologia lasera frakcyjnego, która w wyjątkowy sposób opiekuje się skórą. Przebieg zabiegu polega na użyciu energii lasera tworzącego tysiące mikroskopijnych stref leczenia w skórze, dzięki czemu uszkodzone tkanki zastępowane są nowymi, zdrowymi. Podczas zabiegu odczuwalny jest nieznaczny dyskomfort bólowy i minimalny okres rekonwalescencji – już następnego dnia można wrócić do wykonywania normalnych czynności – dodaje Sandra Siemaszkiewicz. Po zabiegu skóra odzyskuje piękny koloryt, jest bardzo miękka, gładka i promienna. Ponadto poprawia się gęstości skóry, zmniejszenie porów i mniejszych blizn potrądzikowych. Clear + Brilliant niewątpliwie jest ekspertem w leczeniu skóry z problemami.

 

Jesienno-zimowe zabiegi na twarzNajważniejsze nawilżanie
Jednym z najbardziej istotnych elementów pielęgnacyjnych skóry, jest jej nawilżanie i zapobieganie utraty wody. Zabiegi nawilżające wzmacniają barierę ochronną skóry, chronią przed czynnikami zewnętrznymi i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się. HydraFacial to zabieg, w którym zakocha się każdy. Polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń, z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry, nawet bardzo wrażliwej, gdyż to specjalista dopasowuje odpowiednie serum lecznicze do potrzeb skóry. Zabieg jest szybką i skuteczną forma leczenia, trwającą około 40 min. W trakcie zabiegu nie odczuwa się dyskomfortu. Po zabiegu możesz nałożyć makijaż, ponieważ nie jest konieczna rekonwalescencja - podsumowuje ekspert Sandra Siemaszkiewicz.

Terapia przeciwzmarszczkowa
Starzejąca się z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność. Pojawiają się zmarszczki i spada poziom nawilżenia skóry. Możemy w sposób skuteczny opóźnić procesy starzenia poprzez zdrową dietę, zdrowy styl życia, a także systematyczną pielęgnację, zarówno w domu jak i w gabinecie. Bardzo skutecznym zabiegiem przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym jest terapia Focus RF wykorzystująca dobroczynne działanie fal radiowych. Przebieg zabiegu polega na chwilowym rozgrzaniu włókien kolagenowych, które łączą się z natychmiastowym ich skróceniem, czyli chłodzeniem specjalną głowicą. Dodatkowo odpowiednio wykonany ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych do góry powodując natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Efekty zabiegu zauważalne są po trzech miesiącach, kiedy włókna odpowiednio się zregenerują. Po zabiegu Focus RF można spodziewać się rezultatów w postaci: ujędrnienia struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, zmniejszenie przebarwień i porów skórnych.

Wszystkie zabiegi są dostępne w LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki, Warszawa, Saska Kępa, ul. Berezyńska 26

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane