Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Jesienno-zimowe zabiegi na twarz
czwartek, 27 listopada 2014 08:40

Jesienią i zimą możemy pozwolić sobie na szaleństwa zabiegowe. Terapie kosmetologiczno-estetyczne, z których nie możemy korzystać latem, jak najbardziej mają zielone światło w chłodniejszych porach roku.


Dostosowane do różnych problemów i rodzaju skóry nowoczesne zabiegi potrafią zdziałać cuda. Jeśli na twarzy masz liczne przebarwienia, rozszerzone pory, skóra jest przesuszona i niedotleniona, znajdź rozwiązanie najbardziej korzystne dla ciebie.

 

Jesienno-zimowe zabiegi na twarzPrzywracanie jędrności medyczną falą radiową
Cavifast 2HD/Dermeo jest w tym momencie jednym z najmocniejszych i najskuteczniejszych urządzeń na rynku, który przywraca jędrność i napięcie skóry. Jego działanie oparte jest na medycznych falach radiowych RF, których parametry dopasowywane są do każdej osoby i problemu indywidualnie. Podczas zabiegu wybrana partia skóry, masowana jest głowicą wyposażoną aż w cztery 12 mm tytanowe elektrody. Podczas zabiegu specjalna głowica kontroluje temperaturę i głębokość wnikania fal RF pod skórę tak, aby zabieg był bezpieczny i skuteczny. Jednym z najważniejszych elementów kuracji dermeo jest przywrócenie jędrności skóry poprzez zwiększenie nawodnienia tkanek. Jeśli dodatkowo przed zabiegiem zadbamy o uzupełnienie w organizmie płynów (woda) możemy liczyć na naprawdę spektakularne efekty takie jak: przywrócenie napięcia skóry, zwiększenie gęstości, redukcji luźnej skóry na policzkach, poprawienie owalu twarzy, a także likwidację drugiego podbródka – mówi Sandra Siemaszkiewicz ekspert zabiegów na twarz i ciało z LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki.

Jesień - idealna pora na zabiegi laserowe
Twoja skóra jest szara, zmęczona z rozszerzonymi porami i przebarwieniami?. Możesz pozwolić sobie na zabieg laserowy. Fraxel Clear + Brilliant to technologia lasera frakcyjnego, która w wyjątkowy sposób opiekuje się skórą. Przebieg zabiegu polega na użyciu energii lasera tworzącego tysiące mikroskopijnych stref leczenia w skórze, dzięki czemu uszkodzone tkanki zastępowane są nowymi, zdrowymi. Podczas zabiegu odczuwalny jest nieznaczny dyskomfort bólowy i minimalny okres rekonwalescencji – już następnego dnia można wrócić do wykonywania normalnych czynności – dodaje Sandra Siemaszkiewicz. Po zabiegu skóra odzyskuje piękny koloryt, jest bardzo miękka, gładka i promienna. Ponadto poprawia się gęstości skóry, zmniejszenie porów i mniejszych blizn potrądzikowych. Clear + Brilliant niewątpliwie jest ekspertem w leczeniu skóry z problemami.

 

Jesienno-zimowe zabiegi na twarzNajważniejsze nawilżanie
Jednym z najbardziej istotnych elementów pielęgnacyjnych skóry, jest jej nawilżanie i zapobieganie utraty wody. Zabiegi nawilżające wzmacniają barierę ochronną skóry, chronią przed czynnikami zewnętrznymi i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się. HydraFacial to zabieg, w którym zakocha się każdy. Polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń, z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry, nawet bardzo wrażliwej, gdyż to specjalista dopasowuje odpowiednie serum lecznicze do potrzeb skóry. Zabieg jest szybką i skuteczną forma leczenia, trwającą około 40 min. W trakcie zabiegu nie odczuwa się dyskomfortu. Po zabiegu możesz nałożyć makijaż, ponieważ nie jest konieczna rekonwalescencja - podsumowuje ekspert Sandra Siemaszkiewicz.

Terapia przeciwzmarszczkowa
Starzejąca się z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność. Pojawiają się zmarszczki i spada poziom nawilżenia skóry. Możemy w sposób skuteczny opóźnić procesy starzenia poprzez zdrową dietę, zdrowy styl życia, a także systematyczną pielęgnację, zarówno w domu jak i w gabinecie. Bardzo skutecznym zabiegiem przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym jest terapia Focus RF wykorzystująca dobroczynne działanie fal radiowych. Przebieg zabiegu polega na chwilowym rozgrzaniu włókien kolagenowych, które łączą się z natychmiastowym ich skróceniem, czyli chłodzeniem specjalną głowicą. Dodatkowo odpowiednio wykonany ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych do góry powodując natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Efekty zabiegu zauważalne są po trzech miesiącach, kiedy włókna odpowiednio się zregenerują. Po zabiegu Focus RF można spodziewać się rezultatów w postaci: ujędrnienia struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, zmniejszenie przebarwień i porów skórnych.

Wszystkie zabiegi są dostępne w LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki, Warszawa, Saska Kępa, ul. Berezyńska 26

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane