Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Nowa odsłona kliniki medycyny estetycznej Estomed
czwartek, 15 stycznia 2015 14:01

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii Estomed rozszerza ofertę pielęgnacyjną twarzy i ciała. W przejrzystych i jasnych wnętrzach skorzystać można z kompleksowej odnowy skóry i ciała, a także zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy oraz masaży relaksująco-odprężających.

 

EstomedUrokliwe miejsce zlokalizowane jest na mapie Józefowa koło Warszawy. Jej założycielem jest Monika Ostrowska – dyplomowany kosmetolog i specjalista w zakresie zabiegów na twarz i ciało, zarówno kosmetologicznym, jak i aparaturowym. Swoje bogate doświadczenie potwierdziła licznymi kursami, a także szkoleniami. Od wielu lat inwestuje w swój rozwój, cały czas zdobywając wiedzę z dziedziny pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki.

 

EstomedNiewątpliwie dużym atutem kliniki jest jej lokalizacja. Z dala od miejskiego zgiełku można poddać się zabiegom upiększającym oraz relaksującym. Dostępne w ofercie zabiegi na twarz i ciało zadowolą najbardziej wymagających zwolenników pielęgnacji ciała i twarzy, a jasne, przestronne wnętrza, piękne zapachy i muzyka pozwolą zapomnieć o rzeczywistości.

 

EstomedW Estomed każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta dostępna jest dla osób indywidualnych, ale również dla firm. Klinika organizuje wieczory panieńskie, wyjątkowe pakiety dla firm, specjalne randki dla zakochanych. Dodatkowo współpraca z cenionym dermatologiem pozwala zadbać o komfort klientów w momencie, kiedy zmagają się z problemami skóry. Konsultacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo wraz z ustaleniem prawidłowej pielęgnacji zarówno tej w gabinecie, jak i w domu. Do dyspozycji swoich klientów Estomed oddaje również inne propozycje pielęgnacyjne, takie jak: pielęgnację dłoni i stóp, depilację ciała, makijaż biznesowy oraz okazjonalny.

Adres: Klinika Estomed, ul. Sikorskiego 43a, Józefów

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane