Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nowa odsłona kliniki medycyny estetycznej Estomed
czwartek, 15 stycznia 2015 14:01

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii Estomed rozszerza ofertę pielęgnacyjną twarzy i ciała. W przejrzystych i jasnych wnętrzach skorzystać można z kompleksowej odnowy skóry i ciała, a także zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy oraz masaży relaksująco-odprężających.

 

EstomedUrokliwe miejsce zlokalizowane jest na mapie Józefowa koło Warszawy. Jej założycielem jest Monika Ostrowska – dyplomowany kosmetolog i specjalista w zakresie zabiegów na twarz i ciało, zarówno kosmetologicznym, jak i aparaturowym. Swoje bogate doświadczenie potwierdziła licznymi kursami, a także szkoleniami. Od wielu lat inwestuje w swój rozwój, cały czas zdobywając wiedzę z dziedziny pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki.

 

EstomedNiewątpliwie dużym atutem kliniki jest jej lokalizacja. Z dala od miejskiego zgiełku można poddać się zabiegom upiększającym oraz relaksującym. Dostępne w ofercie zabiegi na twarz i ciało zadowolą najbardziej wymagających zwolenników pielęgnacji ciała i twarzy, a jasne, przestronne wnętrza, piękne zapachy i muzyka pozwolą zapomnieć o rzeczywistości.

 

EstomedW Estomed każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta dostępna jest dla osób indywidualnych, ale również dla firm. Klinika organizuje wieczory panieńskie, wyjątkowe pakiety dla firm, specjalne randki dla zakochanych. Dodatkowo współpraca z cenionym dermatologiem pozwala zadbać o komfort klientów w momencie, kiedy zmagają się z problemami skóry. Konsultacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo wraz z ustaleniem prawidłowej pielęgnacji zarówno tej w gabinecie, jak i w domu. Do dyspozycji swoich klientów Estomed oddaje również inne propozycje pielęgnacyjne, takie jak: pielęgnację dłoni i stóp, depilację ciała, makijaż biznesowy oraz okazjonalny.

Adres: Klinika Estomed, ul. Sikorskiego 43a, Józefów

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane