Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Luksusowe zapachy z L'Atelier de Givenchy
poniedziałek, 22 grudnia 2014 14:40

Podobnie jak suknia Haute Couture - skrojona z najszlachetniejszych tkanin i kunsztownie ozdobiona subtelnymi wzorami - zapachy tej kolekcji Givenchy skomponowane są nobliwie, ale ze swobodą,

a ich struktura opiera się na najcenniejszych surowcach. Niespotykane kwiaty, cenne drzewa, oszałamiające owoce i intensywne aromaty skórzane jednoczą się w siedmiu kompozycjach, które tworzą ekskluzywną, zapachową garderobę.

 

L'Atelier de GivenchyKażda z tych kompozycji odzwierciedla głębokie wtajemniczenie Haute Parfumerie Givenchy, które cechuje autentyczność i nieustanne poszukiwanie nowych form kreatywności. Kolekcja ta stworzona została zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i umożliwia każdemu odbiorcy wybór takiej kompozycji, która najlepiej podkreśli jego osobisty styl. Unikatowa, lecz zarazem uniwersalna, każda z siedmiu kompozycji jest wielobarwna, charakterystyczna i jedyna w swoim rodzaju.

L'Atelier de Givenchy: Chypre Caresse, Ylang Austral, Néroli Originel, Cuir Blanc, Ambre Tigré, Oud Flamboyant, Bois Martial. Cena: 756 zł/100 ml (wyłącznie w perfumerii Sephora Arkadia)

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane