Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Pierwsze autorskie perfumy Rosie Huntington-Whiteley
środa, 18 lutego 2015 12:16

Rosie Huntington-Whiteley, brytyjska supermodelka, która do tej pory współpracowała z Marks & Spencer m.in. przy tworzeniu kolekcji bielizny, teraz może się pochwalić swoimi pierwszymi autorskimi perfumami. Rosie for Autograph to kwiatowo-orientalny zapach, inspirowany urodą angielskiego krajobrazu, skąpanego w świetle letniego poranka. Świeża i ciepła kompozycja, z charakterystyczną, różaną nutą serca, która powstała na bazie naturalnej esencji z płatków róży stuletniej (centyfolii) we francuskiej stolicy perfum, Grasse.

 

Pierwsze autorskie perfumy Rosie Huntington-Whiteley„Podobnie, jak przy kolekcji bielizny, urzekła mnie prostota i elegancja kwiatów centyfolii. Ta szlachetna odmiana róży w dawnym stylu, idealnie oddaje charakter moich perfum – ich świeżość i tajemniczość, aurę zmysłowości i luksusu, którą roztaczają” – tłumaczy Rosie.

Pracując nad swoim pierwszym zapachem, Rosie korzystała z doświadczenia wybitnego twórcy perfum, Ralfa Schwiegera, który nadał ostateczną postać jej pomysłom. Wspólna chęć stworzenia luksusowej i sugestywnej kompozycji zapachowej, zabrała tę dwójkę w podróż do Nowego Jorku, Londynu i wreszcie do Grasse. Tam, wśród słodkich aromatów, ręcznie zbieranych płatków róż i tradycyjnie pozyskiwanego różanego olejku, pracowali przez długie miesiące nad jej udoskonaleniem.

Nuta głowy – pieprz, cytryna, zielone liście
Nuta serca – czerwona róża stulistna, magnolia, jaśmin
Nuta bazy – drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Zdjęcia do kampanii promującej zapach powstawały w Milton Abbot, w Devon, rodzinnym hrabstwie Rosie, a ich autorem jest znany fotograf, Guy Aroch. Zdaniem Rosie, miejsce, w którym dorastała było naturalnym, najlepszym wyborem, jeśli chodzi o tło: „Devon przywoływało ten łagodny, lekko nostalgiczny nastrój, który chciałam uchwycić w moich perfumach. Zależało mi na tym, by każdy detal z nimi związany, był bliski mojemu sercu".

Jo Jenkins, Director of Beauty and Lingerie w Marks & Spencer, mówi: „Jesteśmy absolutnie zachwyceni możliwością współpracy z Rosie nad jej pierwszymi autorskimi perfumami. Nasi klienci są wielkimi fanami kolekcji bielizny Rosie, więc jestem bardzo podekscytowana możliwością wprowadzenia do sklepów dodatku do niej, w postaci tak wspaniałych i zmysłowych perfum. Ich zapach jest naprawdę oszałamiający i rzeczywiście przywodzi na myśl wyjątkowe piękno ciepłego, angielskiego lata. Jest świeży i wyrazisty – z pewnością go kupię”!

„Mój pierwszy zapach Rosie for Autograph powstał na bazie cennego różanego olejku, pozyskanego z kwiatów róży stuletniej. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobał, tak bardzo jak mnie” - mówi Rosie Huntington-Whiteley.

W Polsce perfumy Rosie for Autograph, a także świece i mgiełka zapachowa będą dostępne już pod koniec lutego.

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane