Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Sheiduna marki Puredistance w Quality Missala
środa, 16 listopada 2016 12:15

W ofercie Quality Missala pojawiła się Sheiduna, najnowszy zapach Puredistance, jednego z najbardziej ekskluzywnych domów perfum na świecie, słynącego z kreacji ponadczasowo pięknych i prawdziwie luksusowych.

 

Sheiduna marki Puredistance w Quality MissalaSheiduna, najnowsza kreacja Puredistance to zapach zainspirowany krajobrazem pustynnych wydm, ozłoconych blaskiem zachodzącego słońca. Ich miękkie, nieustannie zmieniające się kształty i ciepła barwa przechodząca od złota do delikatnie pomarańczowej czerwieni działają na wyobraźnię nieodpartym czarem. Nazwa zapachu powstała z twórczego połączenia wyrazów „she” (ona) i „dune” (wydma).

Łącząca w sobie nienaganną elegancję i zmysłowość Sheiduna skomponowana została z esencji bułgarskiej róży i geranium, orientalnych przypraw, zielonych akordów paczuli i wetiweru, żywicznych nut drzewnych oraz miękkiej wanilii i piżma. Bogata kompozycja dostępna jest jako ekstrakt perfum, czyli w formule najlepszej jakości i o najwyższej koncentracji zapachowych olejków.

Sheiduna dostępna jest w Perfumeriach Quality Missala i w butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl we flakonach o pojemności 60 ml i 17,5 ml w cenach odpowiednio 1295 zł i 770 zł za ekstrakt perfum o koncentracji 27%.

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane