Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Sheiduna marki Puredistance w Quality Missala
środa, 16 listopada 2016 12:15

W ofercie Quality Missala pojawiła się Sheiduna, najnowszy zapach Puredistance, jednego z najbardziej ekskluzywnych domów perfum na świecie, słynącego z kreacji ponadczasowo pięknych i prawdziwie luksusowych.

 

Sheiduna marki Puredistance w Quality MissalaSheiduna, najnowsza kreacja Puredistance to zapach zainspirowany krajobrazem pustynnych wydm, ozłoconych blaskiem zachodzącego słońca. Ich miękkie, nieustannie zmieniające się kształty i ciepła barwa przechodząca od złota do delikatnie pomarańczowej czerwieni działają na wyobraźnię nieodpartym czarem. Nazwa zapachu powstała z twórczego połączenia wyrazów „she” (ona) i „dune” (wydma).

Łącząca w sobie nienaganną elegancję i zmysłowość Sheiduna skomponowana została z esencji bułgarskiej róży i geranium, orientalnych przypraw, zielonych akordów paczuli i wetiweru, żywicznych nut drzewnych oraz miękkiej wanilii i piżma. Bogata kompozycja dostępna jest jako ekstrakt perfum, czyli w formule najlepszej jakości i o najwyższej koncentracji zapachowych olejków.

Sheiduna dostępna jest w Perfumeriach Quality Missala i w butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl we flakonach o pojemności 60 ml i 17,5 ml w cenach odpowiednio 1295 zł i 770 zł za ekstrakt perfum o koncentracji 27%.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane