Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Sheiduna marki Puredistance w Quality Missala
środa, 16 listopada 2016 12:15

W ofercie Quality Missala pojawiła się Sheiduna, najnowszy zapach Puredistance, jednego z najbardziej ekskluzywnych domów perfum na świecie, słynącego z kreacji ponadczasowo pięknych i prawdziwie luksusowych.

 

Sheiduna marki Puredistance w Quality MissalaSheiduna, najnowsza kreacja Puredistance to zapach zainspirowany krajobrazem pustynnych wydm, ozłoconych blaskiem zachodzącego słońca. Ich miękkie, nieustannie zmieniające się kształty i ciepła barwa przechodząca od złota do delikatnie pomarańczowej czerwieni działają na wyobraźnię nieodpartym czarem. Nazwa zapachu powstała z twórczego połączenia wyrazów „she” (ona) i „dune” (wydma).

Łącząca w sobie nienaganną elegancję i zmysłowość Sheiduna skomponowana została z esencji bułgarskiej róży i geranium, orientalnych przypraw, zielonych akordów paczuli i wetiweru, żywicznych nut drzewnych oraz miękkiej wanilii i piżma. Bogata kompozycja dostępna jest jako ekstrakt perfum, czyli w formule najlepszej jakości i o najwyższej koncentracji zapachowych olejków.

Sheiduna dostępna jest w Perfumeriach Quality Missala i w butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl we flakonach o pojemności 60 ml i 17,5 ml w cenach odpowiednio 1295 zł i 770 zł za ekstrakt perfum o koncentracji 27%.

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane