Klienci

Aktualności2

Jak dbać narty

Jak dbać nartyDo rozpoczęcia sezonu zimowego zostało bardzo niewiele czasu. Właśnie teraz zbliża się odpowiedni moment, aby zadbać o swoje narty, które warto utrzymywać w jak najlepszym stanie przez cały rok.

 
Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Sheiduna marki Puredistance w Quality Missala
środa, 16 listopada 2016 12:15

W ofercie Quality Missala pojawiła się Sheiduna, najnowszy zapach Puredistance, jednego z najbardziej ekskluzywnych domów perfum na świecie, słynącego z kreacji ponadczasowo pięknych i prawdziwie luksusowych.

 

Sheiduna marki Puredistance w Quality MissalaSheiduna, najnowsza kreacja Puredistance to zapach zainspirowany krajobrazem pustynnych wydm, ozłoconych blaskiem zachodzącego słońca. Ich miękkie, nieustannie zmieniające się kształty i ciepła barwa przechodząca od złota do delikatnie pomarańczowej czerwieni działają na wyobraźnię nieodpartym czarem. Nazwa zapachu powstała z twórczego połączenia wyrazów „she” (ona) i „dune” (wydma).

Łącząca w sobie nienaganną elegancję i zmysłowość Sheiduna skomponowana została z esencji bułgarskiej róży i geranium, orientalnych przypraw, zielonych akordów paczuli i wetiweru, żywicznych nut drzewnych oraz miękkiej wanilii i piżma. Bogata kompozycja dostępna jest jako ekstrakt perfum, czyli w formule najlepszej jakości i o najwyższej koncentracji zapachowych olejków.

Sheiduna dostępna jest w Perfumeriach Quality Missala i w butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl we flakonach o pojemności 60 ml i 17,5 ml w cenach odpowiednio 1295 zł i 770 zł za ekstrakt perfum o koncentracji 27%.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane