Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Do Not Drink - nowa kolekcja zapachów Sephora Collection
środa, 02 września 2020 10:20

 

W swojej nowej kolekcji zapachów Do Not Drink Sephora Collection łączy piękne perfumeryjne składniki pochodzenia naturalnego z zaskakującymi smakowitymi nutami. To 6 upajających kompozycji; Eau Acidulée (Czarna porzeczka + Marakuja), Eau Aromatique (Szałwia + Tonka), Eau Corsée (Irys + Mokka), Eau Epicée (Jaśmin + Czerwony pieprz), Eau Rafraichissante (Mandarynka +Matcha) i Eau Sucrée Salée (Wanilia + Kwiat soli).

 

Do Not Drink - nowa kolekcja zapachów Sephora CollectionKompozycje zawierają 87% składników pochodzenia naturalnego (w flakonach: połączenie alkoholu pochodzenia roślinnego uzyskanego z buraków, surowców pochodzenia naturalnego wyselekcjonowanych wśród szlachetnych olejków (malgaska wanilia, włoska mandarynka, indyjski jaśmin, itp.), wody i systemu chroniącego zapach przed utlenianiem. I to wszystko! W formule nie ma zbędnych składników!

 

Do Not Drink - nowa kolekcja zapachów Sephora CollectionWody perfumowane noszą znak Made In France. Ich opakowanie jest wynikiem odpowiedzialnego podejścia (karton pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zastosowano roślinne tusze). A ponadto flakon i opakowanie nadają się w całości do recyklingu


EAU ACIDULEE – CZARNA PORZECZKA + MARAKUJA
Pąk francuskiej czarnej porzeczki, cytryna i włoska bergamotka tworzą w flakonie radosną kompozycję wody perfumowanej, której zielona świeżość nut głowy przechodzi w soczyste kwaskowe nuty serca, które tworzy marakuja. Wyborne egzotyczne połączenie, które pokrywa skórę radosnym ożywczym zapachem!

EAU AROMATIQUE - SZAŁWIA + TONKA
Co znajdziemy w tej wodzie? Koktajl francuskiej szałwii, brazylijskiego bobu tonka, malgaskiego czarnego pieprzu, indyjskiego kardamonu, hiszpańskiego tymianku, indonezyjskiej paczuli, egipskiego geranium i kanadyjskiej sosny. Zapach o mocnej osobowości, bezczelny i zuchwały, który pozostawia za sobą zadziwiający, drzewny i aromatyczny smak.

EAU CORSEE - IRYS + MOKKA
Ta nowa kompozycja zapachowa zbudowana wokół delikatnego pudrowego irysa jest podkreślona obecnością czystej świeżo palonej salwadorskiej kawy. Olbrzymia dawka charakteru w tym intensywnym i kuszącym kwiatowym „shocie”.

EAU EPICEE – JAŚMIN + CZERWONY PIEPRZ
Indyjski jaśmin, czerwony pieprz, indonezyjska paczula, włoska bergamotka i amerykański cedr. Woda zainspirowana fascynującym i spektakularnym charakterem bujnego ogrodu skoncentrowana jest wokół jaśminu otoczonego kolorowymi przyprawami.

EAU RAFRAICHISSANTE – MANDARYNKA + MATCHA
Gdy świeża i soczysta włoska mandarynka łączy się z zielonymi aromatycznymi nutami liści herbaty matcha, to musi zaiskrzyć. Nasycenie cytrusowymi nutami „musującego” zapachu!

EAU SUCREE SALEE - WANILIA + KWIAT SOLI
Weźmy intensywną i słodką malgaską wanilię. Skrystalizujmy ją w kroplach słonej wody. I tak otrzymamy ten wytworny zapach, pełen słońca i szalonej, całkowicie uzależniającej zmysłowości!

Ceny: 45,00 pln/10 ml, 99,00 pln/30 ml i 139,00 pln/50 ml)

Wody Perfumowane Sephora Collection są dostępne w Sephora i na www.sephora.pl  od 20 sierpnia 2020 roku.


 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane