Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Naturalne źródło spokoju i energii
wtorek, 26 czerwca 2012 09:56

Żyjemy coraz szybciej. Z tego powodu wymagamy od siebie i od naszych organizmów coraz więcej. Na przemian szukamy dodatkowych źródeł energii i relaksu. Niestety sztuczne środki pobudzające i uspokajające sieją spustoszenia w naszym organizmie. Alternatywą dla nich są produkty EnergyMel i RelaxMel. Te wytwarzane przez pszczoły produkty, które przypominają miody, pozwolą w naturalny sposób walczyć z brakiem koncentracji, zmęczeniem lub kłopotami ze snem. Oba produkty są wytwarzane w Izraelu przez pszczoły karmione specjalnymi mieszankami ziół. W ich skład wchodzą rośliny, które znane są w medycynie naturalnej i ludowej, ze względu na swoje właściwości pobudzające lub uspokajające.

EnergyMel
Nadmiar pracy i obowiązków oraz stres sprawiają, że jesteśmy zmęczeni fizycznie i psychicznie. Mamy kłopoty z koncentracją i pamięcią lub po prostu brak nam wigoru. Taki stan, jeśli utrzymuje się dłużej, może być przyczyną wielu chorób. Dlatego osoby, które każdego dnia potrzebują dodatkowej porcji energii, chętnie sięgają po napoje energetyczne lub słodycze. Można zastąpić je naturalnym produktem jakim jest EnergyMel. Nie wywołuje skutków ubocznych, nie szkodzi naszemu organizmowi, a sprawia, że odzyskujemy energię niezbędną do pracy. Siła tego produktu to efekt sposobu karmienia pszczół. Otrzymują one specjalnie spreparowaną mieszankę ziół. Każde z nich ma właściwości pobudzające, poprawiając koncentrację i pamięć. W procesie ich przetwarzania, w organizmie pszczół, właściwości ziół są wzmocnione, dzięki czemu EnergyMel działa skuteczniej niż nieprzetworzone zioła. Mieszanka wykorzystywana do produkcji EnergyMela zawiera między innymi Żeń – szeń i Żeń-szeń syberyjski, znane ze swoich właściwości pobudzających oraz oman wielki – roślinę o działania stymulującym. EnergyMel to dawka energii, która pobudzi nas zarówno fizycznie jak i psychicznie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki energii każdego dnia,  a nie chcą korzystać z sztucznych energetyków. Cena: 131 zł

RelaxMel
Sztuczne stymulowanie organizmu dla wielu jest świetnym rozwiązaniem codziennych problemów takich jak zmęczenie czy brak koncentracji. Niestety efekty działania takich środków często utrzymują się dłużej niż tego chcemy. W połączeniu ze stresem, najczęściej ich skutkiem jest bezsenność i nadmierne pobudzenie. To sprawia, że nie możemy się zrelaksować. Rozwiązaniem może być RelaxMel. Wytwarzany w ten sam sposób co EnergyMel, jest naturalnym produktem, która działa uspokajająco. Do jej produkcji wykorzystywane są jednak inne zioła, niż w przypadku EnergyMela. RelaxMel jest wytwarzany przez pszczoły karmione m.in. chmielem zwyczajnym, niepokalankiem pospolitym, owsem i lawendą. Wszystkie te rośliny wykazują działanie uspokajające i łagodzące. RelaxMel pozwoli spokojnie zasnąć i zapomnieć o codziennych problemach i stresach, bez negatywnych skutków dla zdrowia. Cena: 101 zł.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane