Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Miód Manuka z aloesem
czwartek, 12 lipca 2012 11:52

Miód Manuka z dodatkiem aloesu to nowość na polskim rynku. Znany i ceniony nowozelandzki przysmak teraz dostępny jest też w wersji smakowej, z dodatkiem skoncentrowanego żelu z aloesu (ACTIValoe®).

Jeden słoik tego przysmaku zawiera aż 5g żelu ACTIValoe®, co odpowiada 1 litrowi pełnowartościowego soku Aloe Vera.

Wytwarzany w Nowej Zelandii miód z nektaru kwiatów krzewu Manuka to ceniony na całym świecie składnik diety. Jego dobroczynne dla zdrowia właściwości są powszechne znane. Od niedawna w Polsce dostępny jest też miód z dodatkiem żelu ACTIValoe®. Ten suplement diety łączy unikatowe właściwości miodu Manuka MGO™ 250+ z dobroczynnym dla zdrowia koncentratem z aloesu. ACTIValoe® czyli wyciąg z aloesu wykazuje korzystny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego. Wspiera proces trawienia, przyspiesza metabolizm, reguluje procesy trawienne oraz poprawia pracę i perystaltykę jelit.

Żel ACTIValoe®,dodawany do Miodu Manuka, dzięki opatentowanej metodzie produkcji, jest jedynym wyciągiem z aloesu, który zachowuje tak wiele właściwości czystego soku z aloesu. Cena: 105 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane