Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Preparat żurawinowy Vitabutin®
poniedziałek, 15 października 2012 12:00

Zaburzenia funkcjonowania pęcherza moczowego dotyczą przede wszystkim płci żeńskiej. Ocenia się, że po poradę w tym schorzeniu zgłasza się średnio od 20 do 50 % kobiet w wieku 15-35 lat, u których wystąpił epizod zapalenia pęcherza moczowego. Podatność płci żeńskiej na tego rodzaju przypadłość wynika z różnic w budowie anatomicznej kobiety i mężczyzny. Nie oznacza to jednak, że na zapalenia układu moczowego nie chorują mężczyźni czy też małe dzieci.

Do najczęściej spotykanych mikroorganizmów, odpowiedzialnych za zapalenie pęcherza moczowego należą bakterie z gatunku - Escherischia coli. Zakażenia mogą być też wywołane drobnoustrojami, przenoszonymi drogą płciową. Duże znaczenie  stanowi fakt, iż epizody zapalenia pęcherza mają tendencję do  nawracania. Głównymi przyczynami nawrotów zapalenia pęcherza moczowego jest ciąża, obniżona odporność organizmu, przebyte wcześniej infekcje, cukrzyca, wady anatomiczne układu moczowego, czy też stosowanie środków antykoncepcyjnych.

 

Dlatego warto wzbogacić codzienną dietę o suplementy żurawinowe, a zwłaszcza skoncentrowany sok z żurawiny. Roślina ta, bogata w związki czynne, wzmacnia drogi moczowe i skutecznie chroni je przed infekcjami.

Vitabutin to naturalny preparat otrzymywany ze skoncentrowanego soku z Żurawin Amerykańskich. Metoda produkcji ekstraktu - zastosowanie suszenia rozpyłowego soku żurawinowego - nie pozwala na utratę żadnego z drogocennych składników surowca.Kapsułki można połykać lub ich zawartość rozpuszczać w wodzie w celu uzyskania soku, w herbacie lub w innym neutralnym napoju – nawet w mleku. Ta cecha Vitabutinu® wpływa korzystnie na szybszą i łatwiejszą biodostępność aktywnych składników żurawiny (PAC), a co za tym idzie na skuteczność i możliwość lepszego ich wykorzystania przez nasz organizm. Vitabutin® może być stosowany zarówno u osób dorosłych, u kobiet w ciąży jak i u dzieci. Według jednych z ostatnich badań klinicznych opublikowanych w Open Acess Journal of Clinical Trial koncentrat soku z żurawin może być bezpiecznym i efektywnym sposobem na przeciwdziałanie infekcjom układu moczowego u dzieci i niemowląt

Cena w aptece:
Vitabutin® (30 kapsułek) -  26,90 zł
Vitabutin® (100 kapsułek) - 69,90  zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane