Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 

Aktualności1

Letnia kolekcja IKEA

Letnia kolekcja IKEA

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Vitrum®D3
piątek, 13 listopada 2015 16:51

Jak wskazują dane epidemiologiczne, w większości populacji krajów Europy i Ameryki Północnej występują znaczne niedobory witaminy D. Jest to zjawisko pandemiczne.  W Polsce u ponad 90% dorosłych występuje niedobór witaminy D. Dlatego lekarze i eksperci rekomendują suplementację witaminą D w dziennej dawce do 2 000 j.m. (jednostki międzynarodowe); zalecaną dzienną dawkę, możemy dostarczyć przyjmując nowoczesne preparaty VITRUM®D3 i VITRUM®D3 Forte, które są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych przez firmę UNIPHARM w oparciu o rygorystyczne normy jakości i standardy GMP (Good Manufacturing Practice)  pod kontrolą FDA (Food and Drug Administration).

 

Vitrum®D3Preparaty VITRUM®D3 i VITRUM®D3 Forte to sposób na  rozwiązanie problemów niedoboru witaminy D. Dzięki zawieszeniu witaminy D w oleju z krokosza barwierskiego może  wygodnie stosować obydwa preparaty niezależnie od posiłku. Unikalna postać małej, wygodnej do połknięcia żelowej kapsułki zawierającej olej z krokosza barwierskiego ma dobry smak, co ułatwia stosowanie zarówno przez dzieci, młodzież oraz dorosłych.

 

Vitrum®D3W roku 2013 zespół międzynarodowych ekspertów i lekarzy opracował „Wytyczne suplementacji witaminą D dla Europy Środkowej”, w tym dla Polski. Wytyczne zalecają uzupełnianie witaminy D u każdego dorosłego w okresie od września do kwietnia, a u osób w wieku podeszłym, powyżej 65 roku życia, oraz u osób otyłych przez cały rok.
Rekomendowane dziennie dawki witaminy D to:
• Dzieci i młodzież (1-18 lat): 600-1000 j.m.
• Osoby dorosłe (18-65 lat):  800-2000 j.m.

VITRUM®D3 zawiera 1000 j.m. witaminy D zawieszonej w oleju z krokosza w kapsułce.
VITRUM®D3 Forte zawiera 2000 j.m.witaminy D zawieszonej w oleju z krokosza w kapsułce.
VITRUM® D3 to małe, miękkie i łatwe do połknięcia kapsułki, zawierające dawkę witaminy D zgodną z wytycznymi dla obydwu grup pacjentów czyli dzieci i dorosłych.

Nośnikiem witamy D w preparatach VITRUM® D3 jest olej z krokosza barwierskiego. Jego właściwości korzystnie wpływają na suplementację witaminą D, gdyż:
• zapewnia większą przyswajalność witaminy D, w przeciwieństwie do preparatów zawierających średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT),
• wykazuje korzystny profil kwasów tłuszczowych, z punktu widzenia profilaktyki chorób cywilizacyjnych jak i wchłaniania witaminy D,
• jest stabilny i odporny na działanie czynników środowiskowych,
• stanowi źródło innych substancji o działaniu korzystnie wpływającym na funkcjonowanie organizmu m.in. steroli, tokoferoli i flawonoidów.

Dzięki zastosowaniu oleju z krokosza barwierskiego - witamina D w VITRUM® D3 jest gotowa do wchłonięcia i może być przyjmowana niezależnie od posiłku.

VITRUM®D3 to synonim najwyższej jakości preparatów, które są produkowane zgodnie z lekowymi standardami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), w fabrykach zarejestrowanych w Food and Drug Administration (FDA) w USA. Wysoka jakość VITRUM®D3 przekłada się na rekomendacje preparatów przez lekarzy i farmaceutów. Obydwa preparaty, VITRUM®D3 oraz VITRUM®D3 Forte, są dostępne w aptece bez recepty w opakowaniach po 60 i 120 kapsułek, ułatwiających długotrwałe stosowanie w okresie jesienno-zimowym.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane