Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Vitrum®D3
piątek, 13 listopada 2015 16:51

Jak wskazują dane epidemiologiczne, w większości populacji krajów Europy i Ameryki Północnej występują znaczne niedobory witaminy D. Jest to zjawisko pandemiczne.  W Polsce u ponad 90% dorosłych występuje niedobór witaminy D. Dlatego lekarze i eksperci rekomendują suplementację witaminą D w dziennej dawce do 2 000 j.m. (jednostki międzynarodowe); zalecaną dzienną dawkę, możemy dostarczyć przyjmując nowoczesne preparaty VITRUM®D3 i VITRUM®D3 Forte, które są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych przez firmę UNIPHARM w oparciu o rygorystyczne normy jakości i standardy GMP (Good Manufacturing Practice)  pod kontrolą FDA (Food and Drug Administration).

 

Vitrum®D3Preparaty VITRUM®D3 i VITRUM®D3 Forte to sposób na  rozwiązanie problemów niedoboru witaminy D. Dzięki zawieszeniu witaminy D w oleju z krokosza barwierskiego może  wygodnie stosować obydwa preparaty niezależnie od posiłku. Unikalna postać małej, wygodnej do połknięcia żelowej kapsułki zawierającej olej z krokosza barwierskiego ma dobry smak, co ułatwia stosowanie zarówno przez dzieci, młodzież oraz dorosłych.

 

Vitrum®D3W roku 2013 zespół międzynarodowych ekspertów i lekarzy opracował „Wytyczne suplementacji witaminą D dla Europy Środkowej”, w tym dla Polski. Wytyczne zalecają uzupełnianie witaminy D u każdego dorosłego w okresie od września do kwietnia, a u osób w wieku podeszłym, powyżej 65 roku życia, oraz u osób otyłych przez cały rok.
Rekomendowane dziennie dawki witaminy D to:
• Dzieci i młodzież (1-18 lat): 600-1000 j.m.
• Osoby dorosłe (18-65 lat):  800-2000 j.m.

VITRUM®D3 zawiera 1000 j.m. witaminy D zawieszonej w oleju z krokosza w kapsułce.
VITRUM®D3 Forte zawiera 2000 j.m.witaminy D zawieszonej w oleju z krokosza w kapsułce.
VITRUM® D3 to małe, miękkie i łatwe do połknięcia kapsułki, zawierające dawkę witaminy D zgodną z wytycznymi dla obydwu grup pacjentów czyli dzieci i dorosłych.

Nośnikiem witamy D w preparatach VITRUM® D3 jest olej z krokosza barwierskiego. Jego właściwości korzystnie wpływają na suplementację witaminą D, gdyż:
• zapewnia większą przyswajalność witaminy D, w przeciwieństwie do preparatów zawierających średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT),
• wykazuje korzystny profil kwasów tłuszczowych, z punktu widzenia profilaktyki chorób cywilizacyjnych jak i wchłaniania witaminy D,
• jest stabilny i odporny na działanie czynników środowiskowych,
• stanowi źródło innych substancji o działaniu korzystnie wpływającym na funkcjonowanie organizmu m.in. steroli, tokoferoli i flawonoidów.

Dzięki zastosowaniu oleju z krokosza barwierskiego - witamina D w VITRUM® D3 jest gotowa do wchłonięcia i może być przyjmowana niezależnie od posiłku.

VITRUM®D3 to synonim najwyższej jakości preparatów, które są produkowane zgodnie z lekowymi standardami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), w fabrykach zarejestrowanych w Food and Drug Administration (FDA) w USA. Wysoka jakość VITRUM®D3 przekłada się na rekomendacje preparatów przez lekarzy i farmaceutów. Obydwa preparaty, VITRUM®D3 oraz VITRUM®D3 Forte, są dostępne w aptece bez recepty w opakowaniach po 60 i 120 kapsułek, ułatwiających długotrwałe stosowanie w okresie jesienno-zimowym.

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane