Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Dziś Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej
środa, 20 marca 2019 09:01

Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej Philips Sonicare, globalny partner Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, zachęca do wyrabiania i utrzymywania dobrych nawyków dotyczących higieny jamy ustnej przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii sonicznej.

 

Dziś Światowy Dzień Zdrowia Jamy UstnejZ chorobami jamy ustnej zmaga się 3,9 mld ludzi na całym świecie, a nieleczona próchnica zębów występuje prawie u połowy światowej populacji.  Głównym czynnikiem ryzyka rozwoju próchnicy jest cukier. Próchnicę stwierdza się niemal u 100% osób dorosłych, co czyni ją najbardziej rozpowszechnionym, ale zarazem też możliwym uniknięcia schorzeniem na świecie.  Tym bardziej warto z okazji tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej przypomnieć jak zapobiegać chorobom jamy ustnej, aby chronić swoje zdrowie.

 

Dziś Światowy Dzień Zdrowia Jamy UstnejDobre nawyki, takie jak szczotkowanie zębów dwa razy dziennie przez dwie minuty, są niezwykle istotne z punktu widzenia zdrowia jamy ustnej, zębów i dziąseł. Należy jednak pamiętać, że rozwój technologii oferuje nowe sposoby dbania o jamę ustną, które mogą prowadzić do poprawy jej zdrowia w dłuższym okresie oraz, co ważne, do poprawy ogólnego stanu zdrowia. Szczoteczki do zębów, takie jak Sonicare DiamondClean Smart lub ProtectiveClean, mogą pomóc w doskonaleniu techniki szczotkowania za pomocą czujników i aplikacji w przypadku DiamondClean Smart. Technologia oparta na analizie danych pomaga dzięki aplikacji Sonicare dokonać właściwych wyborów dotyczących ochrony zdrowia jamy ustnej i pozwala na bardziej profesjonale czyszczenie zębów w domu. Czujniki nacisku zapobiegają zbyt mocnemu naciskowi na szkliwo. Natomiast dzięki technologii BrushSync główki szczoteczki mogą automatycznie wybierać optymalny tryb pracy i poziom intensywności .

 

Dziś Światowy Dzień Zdrowia Jamy UstnejPonadto próchnica występuje u 60 do 90 procent dzieci uczęszczających do szkoły, dlatego też ogromnie ważne jest wyrobienie nawyku prawidłowego mycia zębów już na wczesnym etapie życia. W tym z kolei może pomóc dopasowana do potrzeb najmłodszych szczoteczka Sonicare For Kids, również działająca z aplikacją, ale stworzoną specjalnie dla dzieci.

Oczywiście ogromne znaczenie w trosce o higienę jamy ustnej mają również środki zapobiegawcze, takie jak regularny przegląd stomatologiczny.

Rekomendowane ceny szczoteczek Philips Sonicare DiamondClean Smart zaczynają się od 1169 zł, a ProtectiveClean 6100 - od 679 zł.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane