Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Recepta na regenerację organizmu malucha po chorobie
wtorek, 05 listopada 2019 11:44

 

Za oknem jesień w pełni i coraz częściej witają nas szare i deszczowe poranki. Przy częstych wahaniach temperatury na zewnątrz, ciężko uchronić malucha przed infekcją. Pierwszy kaszel, katar i ból głowy macie już za sobą? Podpowiadamy, jak zadbać o odpowiednią regenerację organizmu, która zapobiegnie nawrotom choroby.

 

Multiwitamina Plusssz Junior Regeneracja poprzez sen
Po przebytej chorobie organizm Twojego dziecka nadal wymaga dużej troski. Nic nie zapewni mu szybszej regeneracji niż sen. Zwróć tutaj uwagę na fakt, że dzieci zależnie od wieku potrzebują od 9 aż do 13 godzin snu. Malec osłabiony chorobą, aby wrócić do pełni sił z pewnością będzie go potrzebował jeszcze więcej. Istotne jest, aby był to sen dobrej jakości. Jak o to zadbać? Wystarczy, że zrezygnujecie wieczorem z oglądania bajek i gier komputerowych. Albowiem kontakt z urządzeniami emitującymi niebieskie światło tuż przed zaśnięciem niekorzystnie wpływa na  regenerację organizmu w trakcie snu.

Zdrowie płynące z olejków roślinnych
Słyszałaś, bądź też może stosowałaś w swoim domu aromaterapię? To nic innego niż metoda „leczenia zapachem”. Wybór odpowiednich olejków eterycznych potrafi ukoić nasze nerwy, odprężyć, ułatwić oddychanie, a nawet wspomóc walkę z osłabieniem organizmu i przeziębieniem. Aromaterapię możesz stosować u dzieci już powyżej 2 roku życia. I tak, aby zadbać o spokojny sen Twojego malca, pół godziny przed jego zaśnięciem, w kominku zapachowym umieść mieszankę olejków mandarynkowego i rumianku rzymskiego. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że jego sen będzie niezakłócony, a rano wstanie wypoczęty i zregenerowany, co pozytywnie wpłynie na jego odporność i zdrowie. Warunkiem efektywnej aromaterapii jest użycie naturalnych olejków eterycznych, które pomagają zwalczyć niektóre dolegliwości dzięki ekstraktom roślinnym.

Ruch to zdrowie

Na zewnątrz jest dosyć chłodno i z pewnością wolałabyś uniknąć dłuższych spacerów na świeżym powietrzu, tak aby Twój maluch ponownie się nie rozchorował. Mimo to ruch jest niezbędny do tego, aby powrócił do pełni sił. Już dwudziestominutowa przechadzka pozwoli dotlenić organizm, co z pewnością pomoże w walce z pochorobowym osłabieniem. Pamiętaj jednak, aby Twoja pociecha była ubrana stosownie do temperatury panującej na zewnątrz.

Bez witamin ani rusz
Sen i ruch to jednak nie wszystko. Po chorobie organizm dziecka jest osłabiony i wymaga solidnej dawki witamin. Ważna jest dieta bogata w warzywa i owoce, które dostarczą mu witamin - A (znajdziesz ją przede wszystkim w czerwonych i żółtych warzywach i owocach), witamin z grupy B (dostarczą jej m.in. orzechy) oraz witaminy C (obecna m.in. w natce pietruszki, cytrusach, kiwi). Wspólnie pomogą one przywrócić naszemu dziecku pełnię sił. Niestety większość małych pociech nie przepada za surowymi warzywami. Dlatego warto pomyśleć o uzupełnieniu codziennej diety suplementami. Doskonale sprawdzi się w tym przypadku Multiwitamina od Plusssz Junior. Tabletka musująca pozwoli na przyrządzenie pysznego napoju pełnego witamin, który z pewnością przypadnie Twojemu malcowi do gustu.

 

Multiwitamina Plusssz Junior Plusssz Junior Multiwitamina to tabletki musujące o smaku malinowym, zawierające zestaw witamin dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dwuwarstwowa tabletka pozwala na przyrządzenie pysznego napoju z witaminami z grupy B, witaminą C oraz E. Cena: 11 zł/20 tabl.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane