Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Kolekcja Swatch New Gent
sobota, 20 listopada 2010 16:56

Szwajcarski  producent zegarków i biżuterii segmentu fashion – SWATCH, prezentuje kolekcję Swatch New Gent Collection.

To nowy, modny i dużo większy zegarek Swatch inspirowany legendarną linią Swatch Gent Originals, w dziesięciu niedocenianych kolorach zimy. Koperta oryginalnego modelu Gent miała szerokość 34mm. W kolekcji New Gent  ma 41mm, a jej wysokość mierzona ze szkiełkiem wzrosła do 11mm. Każdy model ma dużą, kolorową kopertę, jednolitą, bogatą tarczę  z okienkiem dzień/data na godzinie trzeciej oraz solidny, matowy pasek z silikonu  dopełniający monochromatyczny obraz zegarka. Współczesne wzornictwo klasycznego Gent Original w kolekcji Swatch New Gent zachowuje cechy charakterystyczne dla szwajcarskiego producenta zegarków: pionierski styl, modne kolory i solidne, sportowe materiały. Nowa kolekcja sprawia, że klasyczny Gent — kreatywny, nowatorski i przepełniony zabawą w dobrym stylu — staje się większy, bardziej śmiały i ma jeszcze bardziej pozytywną prowokacyjną wymowę. To zegarek stworzony dla aktywnych kobiet i mężczyzn, z ręką na pulsie najnowszych trendów w dodatkach i sztuce zegarmistrzowskiej.

 

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane