Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Trzydzieste urodziny zegarka Swatch
poniedziałek, 04 marca 2013 10:28

30 lat temu narodził się zegarek Swatch. 1 marca 1983 r. zaprezentowano pierwszych 12 modeli. Po trzech dekadach wyrafinowanego poczucia humoru, odważnej innowacji i zabawnej prowokacji, Swatch ma wiele powodów do świętowania.

 

SWATCH Est. 1983Tak jak w 1983 roku, miliony osób podziwiało pierwszych 12 zegarków, teraz niezwykłe wspomnienie powróci dzięki jednemu zegarkowi, który pokazuje historię Swatch: SWATCH Est. 1983 (SUOZ161). Zegarek New Gent, SWATCH Est. 1983 posiada przezroczystą kopertę i pasek z tworzywa sztucznego oraz tarczę, przez którą można zobaczyć szkielet mechanizmu zegarka. Jego główne elementy są podkreślone za pomocą złotej barwy.

SWATCH Est. 1983

 

 

Na szerokim, srebrnym bezelu wymienione są wszystkie te lata, które odgrywają w historii Swatch ważną rolę, od roku 1983 do 2013. Jubileuszowy zegarek New Gent sprzedawany jest razem z opakowaniem w kolorze połyskującego złota, na którym wytłoczone jest słowo Celebrate. Cena: 230 zł

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane