Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Nixon Small Time Teller
wtorek, 29 kwietnia 2014 09:55

Nowy zegarek Small Time Teller marki Nixon to minimalistyczny, kobiecy model, który umiejętnie łączy kontrastowe kolory z barwami szczotkowanej stali szlachetnej. Zegarek jest wyposażony w japoński mechanizm kwarcowy Miyota.

 

Nixon Small Time TellerNa tarczy znajdują się wydrukowane indeksy i ręcznie wycinane wskazówki. Średnica koperty to 26 mm, szczelność zegarka wynosi 100M/10 ATM, a cała konstrukcja wykonana jest z nierdzewnej stali szlachetnej. Bransoleta w stylu biżuteryjnym zbudowana jest z niezależnych ogniw o szerokości od 14 do 12mm i została wyposażona w zapięcie ze stali nierdzewnej. Cena: 399 zł

 

Nixon Small Time TellerNixon Small Time TellerNixon Small Time TellerNixon Small Time TellerNixon Small Time Teller

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane