Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Kate Winslet i Longines DolceVita
wtorek, 22 marca 2016 11:39

 

Od dnia premiery kolekcja Longines Dolce Vita stanowiła deklarację współczesnej elegancji w stylu Longines. Inspiracją dla tej linii czasomierzy jest „Dolce Vita” - kult przyjemności i luksusu w życiu. Dziś marka pisze nowy rozdział w historii słynnej kolekcji prezentując jej unikalną interpretację o wygładzonych liniach. Nowe modele z pewnością spodobają się kobietom, których wyjątkowy czar jest sposobem na życie.

 

Kate Winslet i Longines DolceVitaGodny spadkobierca tradycji, w której elegancja pełni wiodącą rolę - model Longines Dolce Vita od samej premiery cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Zegarki inspirowane włoskim stylem życia skupiającym się na jego najsłodszych aspektach, słynnym „Dolce Vita, są noszone przez kobiety, które wiedzą jak czerpać jak najwięcej z najprostszych przyjemności oferowanych przez życie. W hołdzie tym kobietom Longines stworzył nową interpretację swojej kolekcji, subtelnie łączącą geometryczne kształty z miękkimi łukami. Linie prostokątnej koperty zostały wysmuklone i zaokrąglone. Niektóre z nowych modeli zdobią brylanty, podkreślające ich nietuzinkową elegancję i kobiecość.

Kate Winslet i Longines DolceVita

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane