Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Zegarki Cluse - stylowy dodatek
czwartek, 06 kwietnia 2017 10:07

Zegarki Cluse to piękny dodatek do każdej stylizacji, są szykowne, minimalistyczne i urzekające w swej prostocie. Produkowane są z uwagą i starannością, a to, co je wyróżnia, to przede wszystkim połączenie tradycji z nowoczesnością, ponadczasowa elegancja i różnorodność. Wzornictwo zegarków jest kolorowe, proste i przyciągające uwagę młodych kobiet, które cenią sobie klasykę, ale również najnowsze trendy. Wszystkie zegarki są zaawansowane technicznie i cechują się wysoką jakością wykonania, szczególnie płaskie tarcze wykonane z utwardzonego szkła, które idealnie układają się na kobiecych nadgarstkach. Zegarki Cluse wyglądają dobrze do eleganckich stylizacji, jak i tych casualowych. Pasują zarówno do biurowego dress code’u i sportowej stylizacji na wypad za miasto.

 

Zegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki CluseZegarki Cluse

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane