Dom

Alex Rivière x Westwing Collection

Od 26 kwietnia na Westwing.pl można kupić pierwszą kolekcję marki Westwing stworzoną we współpracy z twórczynią internetową, businesswoman i dyrektorką kreatywną z Hiszpanii Alex Rivière. Na limitowaną linię Alex Rivière x Westwing Collection składa się 26 nowych produktów z kategorii meble, oświetlenie, tekstylia i dodatki. Przedmioty powstałe w ramach kolekcji zostały stworzone przez zespół projektantów Westwing w oparciu o pomysły i inspiracje Alex Rivière i długofalowo będą one częścią stałego asortymentu Westwing Collection.

Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

W kolekcji dominują naturalne kolory, takie jak zgaszona biel i beż, dzięki którym produkty będą dobrze współgrać z różnymi stylami wnętrz. Do tej kolorystyki dopasowano również naturalne materiały, takie jak drewno mango, len, trawertyn i marmur w beżowej kolorystyce. W ten sposób wszystkie elementy można z łatwością ze sobą łączyć, aby stworzyć pogodną atmosferę.

Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

„W przypadku naszej pierwszej kolekcji powstałej we współpracy z twórczynią internetową, ważne było dla nas stworzenie czegoś wyrafinowanego i aktualnego. Osobisty styl Alex Rivière jest szykowny, klasyczny i bardzo prosty, a jednocześnie zawsze na czasie – co idealnie pasuje do kolekcji Westwing. Wspólnie z Alex stworzyliśmy zróżnicowaną gamę produktów, od naszego wyjątkowego fotela Solomon, po wytrzymałe lampy z trawertynu i wazony o organicznych kształtach, tak aby każdy mógł znaleźć coś, co pasuje do jego domu. Linia Alex Rivière x Westwing Collection łączy w sobie aktualne trendy i elegancję – i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, widząc te wszystkie piękne elementy stylizowane w różnych domach” – mówi Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

„Podczas pracy z zespołem projektantów Westwing Collection zdecydowaliśmy się na wykorzystanie wielu naturalnych materiałów, takich jak trawertyn, wełna, drewno i ceramika. Całość sprawia wrażenie organicznej i ponadczasowej. Każdy element kolekcji został zaprojektowany z myślą o trwałości. Ze względu na moje zamiłowanie do spokojnej estetyki produkty są uniwersalne i stanowią doskonałą bazę dla Twojego domu. Paleta kolorów jest bardzo delikatna, a kolekcja wnosi powiew świeżości. Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ jest to pierwsza w historii współpraca z Westwing Design, a także dlatego, że naprawdę oddaje istotę mojej osobistej estetyki” – mówi Alex Rivière, hiszpańska businesswoman i dyrektor kreatywna.

Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *