Lifestyle

„Barbie” przedpremierowo podczas „Kina na Obcasach” w Multikinie

19 lipca podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz wyczekiwanej produkcji „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem. Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.

Nominowana do Oscara scenarzystka i reżyserka Greta Gerwig (Małe kobietki, Lady Bird) przedstawia Barbie z nominowaną do Oscara Margot Robbie (Gorący temat, Jestem najlepsza. Ja, Tonya) i Ryanem Goslingiem (La La Land, Szkolny chwyt) w rolach Barbie i Kena. W rolach głównych występują także America Ferrera (Bogowie ulicy, cykl Jak wytresować smoka), Kate McKinnon (Gorący temat, Yesterday), Michael Cera (Scott Pilgrim kontra świat, Juno), Ariana Greenblatt (Avengers: Wojna bez granic, 65), Issa Rae (Fotografia, Niepewne), RheaPerlman (Spotkajmy się we śnie, Matylda) oraz WillFerrell (cykl Legenda telewizji, RickyBobby – demon prędkości). W pozostałych rolach grają Ana Cruz Kayne (Małe kobietki), Emma Mackey (Emily, Sex Education), Hari Nef (AssassinationNation, Transrodzic), Alexandra Shipp (filmy z serii X-Men), Kingsley Ben-Adir (Pewnej nocy w Miami…, PeakyBlinders), SimuLiu (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), NcutiGatwa (Sex Education), Scott Evans (Grace i Frankie), Jamie Demetriou (Cruella), Connor Swindells (Sex Education, Emma), Sharon Rooney (Dumbo, Jerk), Nicola Coughlan (Bridgertonowie, Derry Girls), Ritu Arya (The Umbrella Academy) i laureatka Oscara Helen Mirren (Królowa).

Przed filmem zostanie wyświetlona rozmowa, którą poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”.

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało również prezenty, a wśród nich:bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja,bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od DepilConcept, suplement diety Aflofarm (Laboteq, Hydrominum, Artichoq), voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), sztuczne rzęsy od firmy ADRELL, voucher o wartości 20zł do wykorzystania na zakup biletów lub usługę gastronomiczną w Be Happy Museum na terenie całej Polski, FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 19 lipca o godz. 19.00 w Multikinie:Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Koszalin, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *