Moda

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja od Jenny Fairy

Tam, gdzie oversize spotyka się z minimalizmem, tworzy się energetyzujące połączenie, które zawładnie trendami tej jesieni. Kapsuła Big Boot Energy marki Jenny Fairy to połączenie maksymalnych rozmiarów i minimalistycznej estetyki. Elektryzującego kontrastu czerni i beżu. Oryginalnych trendów i uniwersalnych opcji.

Kapsuła Big Boot Energy marki Jenny Fairy to militarne botki i ultra wysokie kozaki na koturnie w kontrastujących barwach: intensywnej czerni i delikatnym beżu. Całość została uzupełniona o przeskalowane shopperki z przeszyciami, również utrzymane w wygaszonej, jesiennej kolorystyce.

Marka serwuje w swojej kapsule najlepszą selekcję rozmiarów i designerskich fasonów. Impreza, biuro czy kolacja ze znajomymi – wszędzie pozwoli wybrzmieć modowej energii. W tym sezonie wszystkie chwyty dozwolone – oversize śmiało łączymy z modowym miksem lub wysuwamy na pierwszy plan, uzupełniając o dopasowaną resztę. Czas również pobawić się kolorami. Supermodny total look czy stylizacja na zasadzie kontrastu? Miksuj do woli, dobieraj zgodnie z nastrojem i baw się wyśmienicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *