Uroda

Black Week i Black Friday w Sephora

Kosmetyki co roku są jedną z najchętniej wybieranych opcji prezentowych i królują wśród mikołajkowych i świątecznych podarunków. Wiele osób już od listopada rozpoczyna poszukiwania prezentów, tym bardziej, że jest to czas Black Week i Black Friday, czyli megaokazji cenowych. Sephora już od kilku sezonów w swojej perfumerii online sephora.pl oraz perfumeriach stacjonarnych, szykuje ofertę specjalną Black Week oraz Black Friday i dołącza do grona firm, które są idealną destynacją dla łowców okazji.

Black Week
Wraz z 18 listopada Sephora rozpoczyna swoją ofertę Black Week! Wszyscy fani piękna, którzy na nią czekają, mogą wybierać spośród 600 hitów, które kupią z rabatem do -40%! Wśród nich znajdą m.in. kultowe marki makijażowe dostępne wyłącznie w Sephora jak: FENTY BEAUTY, HUDA BEAUTY, BENEFIT, marki pielęgnacyjne m.in.: ORIGINS, FRESH, DRUNK ELEPHANT, czy SEPHORA COLLECTION, a także zapachy, które są jednym z najbardziej wyczekiwanym prezentów – m.in. JIMMY CHOO, CHLOE, VALENTINO. W ofercie pojawią się również topowe produkty marek LANCOME, YSL, czy ESTEE LAUDER i wiele, wiele innych. Akcja potrwa aż do 27go listopada.

Black Friday
25 listopada rusza Black Friday! To kulminacja szalonych promocji w Sephora, która potrwa w tym roku 3 dni – do 27 listopada. Marka szykuje superofertę, którą odkryje jednak dopiero z wraz ze startem Black Friday – na sephora.pl i w swoich social mediach.

Podczas zakupów w Sephora skorzystać można z szeregu wygodnych usług, które sprawią, że zakupy staną się jeszcze szybsze i komfortowe: Click & Collect czy ExpertChat na sephora.pl, dzięki której podczas zakupów on-line skorzystać można z profesjonalnego doradztwa konsultantów na co dzień pracujących w perfumeriach stacjonarnych.

Jeśli w trakcie wizyty w sklepie wybrany przez klienta produkt nie jest dostępny w perfumerii stacjonarnej, dzięki usłudze Sephora+ można go zamówić ze sklepu online, korzystając z pomocy konsultanta, a Sephora bezpłatnie dostarczy go pod wybrany adres.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *