Uroda

Boost Care – kolagenowe glow

Kolagen, główne białko budulcowe skóry, które spełnia funkcje podporowe i decyduje o jej jędrności, spójności i elastyczności. Gdy jego poziom spada, a zaczyna już ok 25 roku życia pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci gęstość, starzeje się, chociaż nie jest to jeszcze zauważalne. Proces jego produkcji w skórze pobudzają kosmetyki bogate w kolagen, dlatego warto stosować je już od młodości. Czynią skórę jędrną, napiętą i wygładzoną.

Nowością w linii Boost Care jest Przeciwzmarszczkowy koncentrat z kolagenem

To intensywnie wygładzający preparat z kolagenem roślinnym. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia elastyczność, silnie, długotrwale oraz wielopoziomowo nawilża skórę. Przeciwdziała przesuszeniu, dostarcza składniki odżywcze usprawniające regenerację bariery ochronnej skóry. Pozostawia cerę aksamitnie gładką i nadaje jej efekt naturalnego, promiennego wyglądu.

W składzie koncentratu są:
• Kolagen roślinny, pozyskiwany z kukurydzy, soi i pszenicy – nawilża i wygładza skórę, wpływa na zdrowy wygląd cery

• Booster kwasu hialuronowego, pozyskiwany z czerwonej algi, bogaty w mikroelementy – nawilża oraz nawadnia naskórek i stymuluje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego znajdującego się w skórze

• Odżywcze oleje roślinne – nawilżają, wygładzają, redukują przesuszenie, usprawniają regenerację naturalnej bariery naskórkowej, nadają efekt odżywionej, promiennej cery.

Cena: 45 zł/30 ml

Koncentrat można stosować samodzielnie lub wzmacniać nim ulubione kremy, np. przeciwzmarszczkowy krem z kolagenem, elastyną i wyciągiem z baobabu Boost Care.

www.bandi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *