Moda

Carrera Women Eyewear – kolekcja wiosna-lato 2024

Okulary marki Carrera, należącej do grupy Safilo, są synonimem doskonałej jakości, włoskiego designu i pionierstwa w swojej kategorii. Od momentu powstania marki, czyli od 1956 roku, Carrera adresuje swoje projekty do osób, które kierując się własnymi zasadami wyróżniają się spośród tłumu.

Kobieca kolekcja na wiosnę-lato 2024 została wzbogacona o 16 modeli przeciwsłonecznych i 15 par oprawek optycznych. Ich stylistyka czerpie inspiracje z kultowych modeli archiwalnych, dodając współczesnego sznytu. Kolekcja została wykonana z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o detal, czego dowodem jest nowy projekt zauszników, na których widnieje złote logo „Carrera C”. Te i inne subtelne złote wykończenia widoczne od frontu dodają kolekcji niezwykłej, kobiecej elegancji.

W kolekcji znajdziemy śmiałe propozycje dla kobiet, które uosabiają ideę unikalnego stylu i indywidualizmu. Modele te występują w formie bez oprawek, zaś soczewki ozdobione są subtelnymi śrubkami, które dodają niepowtarzalnego charakteru. Klasyka łączy się z awangardą także w fasetowanych wzorach w kształcie motyla, wykonanych z octanu. Kultowe miejskie modele o płaskim kształcie występują w kilku wariantach i kolorach, między innymi w mlecznej kości słoniowej z brązowymi soczewkami, czy transparentnej szarości z cieniowanymi soczewkami. Odwaga i śmiałość wybrzmiewają także w oprawkach optycznych wśród których znajdziemy ikoniczne pilotki czy szylkretowe oprawki typu cat-eye.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *