Uroda

Caudalie Premier Cru

Po 10 latach badań genetycznych dr David Sinclair, partner naukowy Caudalie, dokonał rewolucyjnego odkrycia: enzym znany pod nazwą TET (Ten-Eleven Translocation), który pozwala odwrócić proces starzenia się skóry. Od tej pory Laboratorium Naturalnych Składów Caudalie poszukiwało unikatowego składnika farmaceutycznego, który jest w stanie pobudzić ten enzym do działania. Po przebadaniu tysięcy substancji wybrano jeden: honokiol otrzymywany z magnolii metodą ekoekstrakcji. Honokiol pobudza enzym TET. W połączeniu z resweratrolem działa jeszcze silniej i jest w stanie oddziaływać na białka młodości skóry, korygując w ten sposób 8 oznak starzenia się. Odkrycie to dało początek nowemu, wizjonerskiemu patentowi: technologii TET8TM opatentowanej wspólnie z Harvard Medical School.

W jaki sposób enzym TET odwraca proces starzenia się? Czynniki środowiskowe (utlenianie, słońce, palenie papierosów, niewłaściwa higiena życia codziennego, sztuczne światło itp.) powodują, że w DNA naszych komórek występują oznaki starzenia się uniemożliwiające ekspresję niektórych genów.To czynniki epigenetyczne. Jeżeli oznaki te pojawią się w genie kluczowym dla funkcjonowania skóry, jego ekspresja jest słabsza, wytwarza on mniej białek, skóra się starzeje i pojawia się 8 głównych oznak upływu czasu: utrwalone zmarszczki, drobne zmarszczki, utrata jędrności, utrata elastyczności, utrata objętości, odwodnienie, przebarwienia, utrata blasku. Enzym TET usuwa te oznaki z DNA i walczy z procesem starzenia się.

Firma Caudalie wyselekcjonowała najlepsze składniki czynne, aby połączyć je z technologią TET8TM:
• Zwalczającą przebarwienia winiferynę,
• Polifenole z pestek winogron zapobiegające zmarszczkom i blokujące wolne rodniki,
• Kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia spulchniający skórę,
• Napinające cukry, które zmniejszają głębokość, długość i powierzchnię zmarszczek.
W 100% naturalna kompozycja roślinnych substancji zapachowych: róża damasceńska, esencja z płatków róży, esencja z geranium, absolut z róży, absolut z liści fiołka, esencja z białego cedru, absolut z benzoesu syjamskiego.

Caudalie chce, aby uroda szła w parze z ekoodpowiedzialnością. Kapsułki wewnątrz słoiczków umożliwiają łatwe uzupełnienie Kremu lub Kremu o Bogatej Konsystencji. System ten jest bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ każdy kupiony wkład pozwala zaoszczędzić około 3,12 ton opakowań wielosurowcowych i 18 ton szkła.

Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które nie mają ochoty na kompromisy. Od ukończenia 40 lat.

Caudalie Premier CruPREMIER CRU SERUM
Zapewnia skórze natychmiastowe i intensywne nawilżenie dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego. Wzbogacony w cukry ujędrniające, które zapewniają natychmiastowy efekt widoczny po 3 minutach do 6 godzin.

Składniki:
• NOWA Opatentowana technologia TET8™: Resweratrol + Honokiol (zielona ekstrakcja magnolii). Zwiększa aktywność enzymu TET i działa na białka młodości, korygując 8 oznak starzenia.
• Cukry napinające: 100% składnik pochodzenia naturalnego, eko-ekstrahowany. Wygładź zmarszczki w 3 minuty i do 6 godzin.
• Kwas hialuronowy: 100% naturalnego pochodzenia i wytwarzany biotechnologicznie, wygładza i nawilża powierzchnię skóry.
• Viniferine: zapewnia wyjątkowe działanie korygujące przebarwienia, które jest 62 razy skuteczniejsze niż witamina C.

Cena: 356 zł/30 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *