Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Westwing x Kera Till po raz drugi
czwartek, 27 sierpnia 2020 20:29

 

Kera Till pociągnięciem pędzla rysuje fantastyczny świat, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Jej rysunki są takie, jak ona sama: ultrakobiece, otoczone pewną lekkością... i bardzo modne. Hermès, Ladurée, Chanel, Cartier i legendarny nowojorski hotel The Carlyle − wszyscy uwielbiają ilustracje tej dziewczyny z Monachium.

 

Westwing x Kera Till po raz drugiJej niepowtarzalne rysunki zdobią książki, plakaty filmowe, t-shirty, artykuły papiernicze... a teraz także poduszki i pościel dostępne na WestwingNow.pl. Projekty z ilustrowanymi rogalikami, tęczami, ustami i innymi motywami są świeże, pozytywne, a przede wszystkim: typowo w stylu Kery Till.

 

Westwing x Kera Till po raz drugiPoszewki na poduszki oraz pościele stworzone w ramach drugiej współpracy Westwing x Kera Till są  dostępne na WestwingNow.pl w cenach od 99,90 do 379,90 zł.

 

Westwing x Kera Till po raz drugi

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane