Uroda

Festive Winter Night – świąteczna kolekcja makijażu Givenchy

Po zeszłorocznej świątecznej scenerii ośnieżonych szczytów górskich, w 2023 roku Givenchy powraca do tych miejsc i emocji, przenosząc nas na pełną blasku wysokogórską imprezę sylwestrową.

Thom Walker, Dyrektor Kreatywny Makijażu Givenchy, po raz pierwszy zaangażował się w kreację kolekcji świątecznej, tworząc produkty, które łączą ducha Couture z gwiazdkowym blaskiem. Kultowe kreacje marki– od pomadek Le Rouge Interdit Intense Silk, Sheer i Deep Velvet, przez rozświetlacz Prisme Libre Skin-Caring Highlighter, po paletę cieni do powiek Le 9 zostały odkryte na nowo w ekskluzywnym świątecznym wydaniu.

MIĘDZY HISTORIĄ GLAMOUR A PEŁNĄ BLASKU NOWOCZESNOŚCIĄ
„Inspiracją mojej pierwszej świątecznej kolekcji Givenchy była pełna blichtru atmosfera przyjęć z lat 70., w których uczestniczył sam Hubert de Givenchy.

Pomadki z tej kolekcji zostały zamknięte w odbijającym światło, cekinowym opakowaniu, zainspirowanym modowymi arcydziełami Givenchy. Chciałem uzyskać odważniejszy, ale wciąż bardzo świąteczny klimat. Stworzyłem nowy odcień pomadki Le Rouge Interdit Intense SilkNude Thrill nr 554, żywy i zmysłowy kolor nude z domieszką pomarańczu. Jej sztyft został ozdobiony logotypami 4G.

Aby jeszcze bardziej podkreślić świąteczny nastrój, zaproponowałem dwa rozświetlacze w płynie Prisme Libre Skin-Caring Liquid Highlighter i zaprojektowałem ekskluzywną paletę cieni do powiek Le 9, oferującą wiele odcieni i różne wykończenia.

Każdy element kolekcji świątecznej jest prawdziwym dodatkiem Couture, zaprojektowanym tak, aby osiągać różnorodne efekty makijażu – od najbardziej naturalnego do wyrafinowanego looku, umożliwiając w ten sposób tworzenie wielu odważnych świątecznych propozycji, zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzn”.

Thom Walker

ŚWIĄTECZNE CZERWIENIE
W kolekcji świątecznej, pomadki Le Rouge Interdit Intense Silk, Le Rouge Sheer Velvet i Le Rouge Deep Velvet zostały zaprezentowane w nowo zaprojektowanym etui: srebrne cekiny idealnie odbijają światło,dając efekt bardzo w stylu glamour.

Pomadka Le Rouge Interdit Intense Silk No. 554
Wyjątkowa intensywność koloru i gładka formuła Le Rouge Interdit Intense Silk to idealne połączenie komfortu i zmysłowości. Odcień nr 554, stworzony specjalnie przez Thoma Walkera, ma zupełnie nowy wygląd. Ten pomarańczowy beż, nazwany Nude Thrill, wzmacnia blask ust i zapewnia promienne, półmatowe wykończenie. Na potrzeby kolekcji świątecznejpomadka została ozdobiona eleganckim wzorem: powtarzającym się logo 4G.

Pomadka Le Rouge Sheer Velvet No. 16
Nr 16 z gamy Rouge Sheer Velvet to gwiazdorska pomadka o intensywnym, lekko matowym wykończeniu. Dostępna jest również w nowym świątecznym etui. Nude Boisé to subtelna mieszanka neutralnego beżu i pudrowego różu, która zdobi usta żywym, długotrwałym kolorem.

Pomadka Le Rouge Deep Velvet No. 36
Le Rouge Deep Velvet łączy w sobie intensywność koloru, pudrowy mat, trwałość i najwyższy komfort noszenia. Kolekcja świąteczna celebruje również kultowy odcień pomadki N°36 L’Interdit. Ta czysta, wibrująca czerwień jest końcowym akcentem w zmysłowym, promiennym makijażu.

HIPNOTYZUJĄCE SPOJRZENIE
Pierwsza paleta cieni do powiek ze świątecznej kolekcji autorstwa Thoma Walkera. Le 9.10 to połączenie szlachetnych odcieni, które odzwierciedlają styl i śmiałość Dyrektora Kreatywnego Makijażu Givenchy.

Dziewięć wysoce napigmentowanych cieni oferuje szeroki wybór kolorów: intensywną miedź, metaliczny pomarańcz, srebrzysty róż i głębokie czerwienie –o różnych wykończeniach: matowym, metalicznym, perłowym i satynowym. Le 9.10 to najbardziej świąteczna paleta Givenchy, zapewniająca równie promienne, co hipnotyzujące spojrzenie.

ROZŚWIETLACZE
W ramach kolekcji świątecznej 2023 Prisme Libre rozszerza swoją ofertę o innowacyjny rozświetlacz w płynie. Formuła Prisme Libre Skin-Caring Highlighter jest w 90% wzbogacona o bazę pielęgnacyjną i nasycona perełkami, które doskonale wychwytują i odbijają światło. Jego ultradelikatna konsystencja wtapia się w skórę, nawilżając ją i zapewniając wyjątkowy komfort. Rozświetlacz Skin-Caring Highlighter jest dostępny w dwóch uniwersalnych odcieniach, które umożliwiają modelowanie i rozświetlanie każdej karnacji:perłowy róż Rose Extravaganza, oraz Bronze Extravaganza, ze złotymi refleksami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *