Uroda

Gama do włosów cienkich od Klorane

Świetna informacja dla tych, którzy mają cienkie włosy i szukają sposobu na zwiększenie objętości fryzury! Botanicy i farmaceuci Klorane wybrali len z gatunku Linum usitatissimum L., roślinę zwiewną i delikatną, z uwagi na obficie zawarte w niej rozpuszczalne śluzy roślinne. Te substancje, niczym naturalne rusztowanie, wzmacniają włosy i zamykają ich łuski, a tym samym zwiększają objętość i sprężystość całych pasm. Ekstrakt z lnu, o wysokiej zawartości składników aktywnych, został naukowo przebadany. Okazało się, że rozpuszczalne włókna roślinne lnu posiadają cenne właściwości kapilarne, dzięki czemu tworzą naturalną podporę nadając włosom natychmiastową i trwałą objętość od samej nasady. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i jednocześnie lekkie i elastyczne.

Obok delikatnie oczyszczającego i pogrubiającego szamponu w tej linii Klorane znajdziemy odżywkę potęgującą efekt objętości. Formuła dodatkowo pozwala na odpowiednią pielęgnację – uławia rozczesywanie i pozostawia włosy lekkie i sprężyste.

Szampon z organicznym Lnem KLORANE – objętość dla włosów cienkich
Szampon o wysokiej tolerancji delikatnie oczyszcza włosy, chroni je i pogrubia. Formuła z Lnem, wybranym ze względu na wysoką zawartość śluzów roślinnych jako prawdziwe naturalne wzmocnienie, nadaje włosom objętość od nasady. Włosy pozostają sprężyste i pełne objętości. Zmysłowa formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Butelka pochodzi z recyklingu i podlega recyklingowi. Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany, silikonów i oleju mineralnego. Cena: 33 zł / 200 ml, 52 zł / 400 ml

Odżywka z ORGANICZNYM LNEM KLORANE – objętość dla włosów cienkich
Naturalna odżywka z ORGANICZNYM Lnem rozplątuje włosy bez obciążania oraz nadaje im kształt i objętość od nasady. Natychmiastowo, włosy pozostają sprężyste oraz pełne objętości. Idealne uzupełnienie pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Nie zawiera silikonów i oleju mineralnego. Tuba pochodzi z recyklingu. Cena: 45 zł / 200 ml

Składnik aktywny tej linii pochodzi z lnu uprawianego na własnych plantacjach Klorane zgodnie z zasadami certyfikowanego rolnictwa ekologicznego. Formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Została zapakowana w butelkę bez dodatkowego pudełka, dzięki czemu oszczędzamy zużycie tektury. Butelka szamponu w 100% pochodzi z plastiku z recyklingu i całkowicie nadaje się do recyklingu. Odżywka z Organicznym Lnem została zapakowana w tubę pochodzącą z recyklingu. Formuły produktów do spłukiwania są biodegradowalne, zgodnie z normą OECD 301B.

Dostępne w aptekach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *