Moda

Klub CCC w nowej odsłonie

Klub CCC to inkluzywna społeczność miłośników mody, zakupów i wyjątkowych okazji. Na bezpłatnej platformie pełnej trendów i inspiracji, każdy z użytkowników otrzymuje dedykowane treści skrojone na miarę jego potrzeb.

Klub CCC oferuje nieograniczone ilość możliwości i wyjątkowy komfort. Dołącz do Klubu, odbierz 10% rabatu na start i zacznij korzystać z kolejnych benefitów. Bezpłatne zwroty do 120 dni bez paragonu, oferty od partnerów Klubu CCC czy dodatkowe korzyści i rabaty, zagwarantują najwyższej jakości doświadczenia zakupowe. Na Klubowiczów CCC czekają również wyjątkowe akcje promocyjne oraz wydarzenia specjalne.

Na wiosnę Klub CCC zmienia się dla swoich klientów, prezentując nową komunikację wizualną. Uchwycając różnorodne momenty z życia, nowa kampania Klubu pokazuje, że możesz korzystać z atrakcyjnych okazji gdziekolwiek jesteś, ciesząc się najlepszymi ofertami i byciem częścią wyjątkowej, modowej społeczności.

Im więcej kupujesz w CCC, tym więcej zyskujesz w Klubie. Każda wydana złotówka w salonach CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej, przybliża do kolejnych modowych korzyści. Kwoty z zakupów zarejestrowanych na koncie klubowym, przekładają się na odpowiednie statusy: Standard, Gold i Silver, a co za tym idzie – dodatkowe możliwości, oferty i bonusy. Klub CCC to gwarancja najlepszych promocji na produkty CCC, jak i dedykowanych ofert przygotowanych przez Partnerów Klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *