Moda

Kolekcja The Hundreds x Lee

Zjednoczeni wspólną ideą stawiania ludzi nad produkty, Lee® i The Hundreds® powracają ze swoją drugą kolekcją. Aby uczcić dziedzictwo obu marek, nowa kolekcja Lee x The Hundreds proponuje świeże spojrzenie na kluczowe elementy odzieży, zainspirowane wiosną, zachodnim wybrzeżem i pierwotnymi korzeniami obu marek.

Stworzona dla i przez ludzi, którzy torują drogę przyszłym trendom, kolekcja łączy estetykę mody ulicznej z odważnymi kolorami i tradycyjnym stylem Lee, dopieszczonym wyhaftowanym kwiatowym wzorem. Kolekcja obejmuje graficzne koszulki, bluzy z kapturem i pasujące do nich haftowane zestawy dżinsowe. Ceny produktów wahają się od 42 do 159 dolarów.

Kurtka Lee x The Hundreds Rider Jacket i 5-kieszeniowe dżinsy mają wyhaftowane kwitnące polne kwiaty, znane ze swojego pogodnego wyglądu, ale i złośliwego temperamentu, pierwotnie narysowane przez założycieli The Hundreds. Graficzne koszulki i bluzy z kapturem łączą klasyczny, oversize’owy krój z wiosennym klimatem. Na każdej z bluz widnieje ekskluzywne box logo na klatce piersiowej oraz napis „Blood, Sweat, and Years” na plecach, upamiętniający historie tych dwóch przełomowych marek. Z przodu i z tyłu znajdują się te same świeże kwiaty dzikiej flory.

Kolekcja The Hundreds x Lee jest dostępna w sklepie Lee.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *