Uroda

Kompleksowe przygotowanie skóry pod makijaż w jednym kroku z Vitamin-Enriched Face Base od Bobbi Brown

Vitamin Enriched Face Base Bobbi Brown to krem odżywczy i nawilżający i baza pod makijaż w jednym. Opracowany, aby w jednym prostym kroku odżywiać, ujędrniać i przygotować skórę do aplikacji makijażu. To zarówno wyjątkowy kosmetyk nawilżający, jak i idealny primer. Jego bogata, ale jednocześnie lekka, łatwo wchłaniająca się konsystencja kremu zawiera odżywczy zestaw witamin B, C i E. Jest to produkt, który zapewnia wiele korzyści: głęboko nawilża i odżywia skórę, nie pozostawiając uczucia lepkości i jednocześnie tworzy idealną bazę, wygładzając skórę przed wykonaniem świeżego i nieskazitelnego makijażu.

Formuła zawiera: kompleksowy zestaw witamin B, C i E, który odżywia, odbudowuje i rewitalizuje skórę; kompleks kwasu hialuronowego, skwalanu i masła shea, który nawilża skórę, wydobywając jej zdrowy, naturalny blask, dzięki czemu cera wygląda lepiej również bez makijażu; olejki geranium i grejpfruta, które pozostawiają na skórze piękny zapach.

Produkt dostępny w stałej sprzedaży w wybranych perfumeriach Douglas, na douglas.pl oraz w sprzedaży wysyłkowej pod numerem telefonu: 723 110 155 oraz poprzez IG @bobbibrownplacunii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *