Dom

Kuchnia – trendy 2022

Przedstawiamy najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku według stylistek WestwingNow.pl

FUTURISM
Nietypowe kształty, ale też nowoczesne i przyjazne dla środowiska materiały – designerskie akcesoria kuchenne o formach jakby zapożyczonych z przyszłości to silny trend na 2022 rok.

ANCESTRAL
Według raportu platformy Pinterest na 2022 rok, w poszukiwaniu kuchennych inspiracji będziemy częściej sięgać do tradycji. Wyszukiwanie trendu „ancestral”, czyli w dosłownym znaczeniu „rodowego” designu, doskonale to odzwierciedla. Klasyczna biała zastawa stołowa lub taka ozdobiona kwiatami, łączą klasykę z nowoczesnością, dlatego są one najlepszym sposobem na wprowadzenie do kuchni tego modnego trendu.

BLACK & GOLD
To klasyczne zestawienie kolorystyczne, które w 2022 roku nabiera nowej, bardziej świeżej odmiany. Czarno-złote barwy pojawiają się teraz nie tylko na akcesoriach kuchennych, ale także na pięknej zastawie stołowej w restauracyjnym stylu.

MATT SURFACE
W 2022 częściej będziemy stawiać na stole zastawę stołową pokrytą matowym szkliwem. Jest minimalistyczna i pięknie się prezentuje – doda aranżacji elegancji!

MARBLE & WOOD
Marmur i drewno zyskują na popularności od wielu sezonów. W nowym roku będziemy je ze sobą zestawiać! Akcesoria wykonane z różniących się barwą i fakturą materiałów będą świetnym uzupełnieniem kuchni i jadalni w różnych stylach.

WALK-IN PANTRY
Powrót do korzeni i koncentracja na bardziej ekologicznym stylu życia w 2022 roku przejawią się również dbałością o przechowywanie zapasów żywności. Przemyślane aranżacje spiżarni lub kuchennych szafek ułatwią przeznaczone do tych celów akcesoria i pojemniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *