Lifestyle

Lady Gaga. Applause

Czego najbardziej we współpracy z Lady Gagą żałuje szef wytwórni płytowej Island Def Jam? Dlaczego to właśnie ją wybrano do roli Patrizii Reggiani w Domu Gucci? Jaka jest Gaga, gdy schodzi ze sceny? Piosenkarka. Aktorka. Wizjonerka. Aktywistka. Ikona. Lady Gaga nie podąża za trendami – ona je kreuje.

„Lady Gaga. Applause” odkryje przed tobą nieznane dotąd fakty o ikonie muzyki pop. Dowiesz się, co mówią o Gadze jej współpracownicy i przyjaciele. Zachwycisz się nieznanymi zdjęciami z jej młodości, początków kariery i zza kulis. Annie Zaleski udowadnia, że Lady Gaga to performerka i absolutna indywidualistka, która wciąż stwarza siebie na nowo i nie obawia się ryzykownych decyzji. Nie sposób zapomnieć o jej „mięsnym” stroju na gali MTV Video Music Awards i afery z połykaniem różańca w teledysku do piosenki Alejandro. Dlaczego zdecydowała się na takie prowokacje? Choć wizerunek Gagi jest szokujący i nierzadko bulwersujący, tak naprawdę to szalenie pracowita i wytrwała artystka, która skutecznie realizuje wszystkie swoje wizje i plany. W biografii „Lady Gaga. Applause” znajdziemy wypowiedzi gwiazdy, w których tłumaczy, kim się inspirowała, jak konsekwentnie budowała swoją legendę i jaką cenę płaci za sukces.

„Za każdym razem, kiedy ktoś mówił mi, że nie jestem dość dobra […], postanawiałam sobie, że nie dam się złamać. Za każdym razem, kiedy słyszałam »nie«, była to dla mnie motywacja, żeby pracować jeszcze więcej”.

Annie Zaleski – nagradzana dziennikarka, krytyczka muzyczna i pisarka. Pisze między innymi dla magazynów „Rolling Stone”, „NPR Music”, „The Guardian”, „Salon”, „Time”, „Billboard” oraz „The Los Angeles Times”. Mieszka w Cleveland w Ohio.

Premiera: 8.02.2023. Wydawnictwo: Znak Koncept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *