Uroda

Nowa Philips Lumea 9900 z aplikacją SkinAI – inteligentna depilacja

Poznaj nowe inteligentne rozwiązanie do depilacji IPL, zapewniające gładką skórę przez długi czas – Philips Lumea z serii 9900. Cieszący się ogromną popularnością depilator IPL Philips Lumea z technologią SenseIQ posiada dodatkowo aplikację SkinAI, która analizuje skórę i śledzi postępy depilacji. Teraz efektami możesz cieszyć się nawet do 12 miesięcy.

Depilacja dopasowana do Ciebie
Nowa Philips Lumea 9900 zapewnia gładkie ciało bez dyskomfortu i podrażnień nawet przez 12 miesięcy – bez wychodzenia z domu. Nowa Lumea nadal posiada dobrze sprawdzoną technologię SenseIQ, dzięki której rozpoznaje potrzeby skóry, a włoski usuwane są skutecznie i bezpiecznie, nawet z najdelikatniejszych obszarów. Z kolei czujnik SmartSkin wykrywa odcień skóry i wskazuje odpowiedni poziom intensywności zabiegu. Nowość dodatkowo wyposażono w aplikację SkinAI, która analizuje skórę i śledzi postępy depilacji. I to jest dopiero rewolucja!

SkinAI w Twoim smartfonie
Nowa bezpłatna aplikacja zapewnia szczegółowe wskazówki dotyczące używania produktu, a dodatkowo została wyposażona w wyjątkową technologię do śledzenia procesu redukcji owłosienia.

Bazująca na AI analiza zdjęcia pozwala poinformować Cię o liczbie włosów, a później uzyskasz informacje o odrastających włoskach, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki depilacji. Z kolei podczas depilacji mikrofon w smartfonie zarejestruje dźwięk błysku wydawany przez Lumeę, a specjalny algorytm będzie w czasie rzeczywistym analizować ilość błysków, by informować Cię, czy prawidłowo wykonujesz zabieg i pokrywasz cały depilowany obszar.

To jednak nie wszystko! Na podstawie analizy selfie dodanego do aplikacji i pomiarów np. pigmentacji tekstury, jędrności, możesz uzyskać wiedzę na temat swojej skóry i praktyczne informacje na temat tego, co zrobić, aby poprawić stan skóry twarzy.

Cały rok gładkiej skóry
Podkreślmy to jeszcze raz – z nową Lumea efekty depilacji przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów możesz utrzymać aż do 12 miesięcy! Aby skutecznie usunąć włoski z wybranego obszaru skóry – do 92% redukcji owłosienia! – należy w początkowym okresie wykonać cztery do pięciu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni – w zależności od indywidualnych potrzeb. Wykonanie zabiegu na dolnych partiach nóg trwa tylko 8,5 minuty.

Komfortowe zabiegi w domu
Wykonanie zabiegu z Philips Lumea jest bardzo proste, więc z pewnością nie sprawi Ci to kłopotu. Wystarczy nałożyć odpowiednią nasadkę na urządzenie i rozpocząć depilację. Specjalnie zaprojektowane nasadki perfekcyjnie dopasowują się do krzywizn ciała i same aktywują najskuteczniejsze dla danego obszaru programy depilacji. W zależności od modelu dostępne są 3 lub 4 nasadki (do ciała, do twarzy, do bikini, do pach lub nasadka precyzyjna łącząca obydwa te obszary). I to wszystko można zrobić samemu w domu, w dowolnym momencie dnia, bez konieczności planowania wizyty w salonie i tracenia czasu na dojazdy. Ponadto wszystkie urządzenia Philips Lumea Serii 9900 są bezprzewodowe, co jeszcze bardziej ułatwia precyzyjne dotarcie do wszystkich obszarów ciała oraz wykonywania zabiegów w dowolnym miejscu – na łóżku, kanapie czy łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *