Uroda

Nowy balsam do ust Givenchy

Pomadka Le Rouge Interdit to najmniejsze akcesorium Couture od Givenchy. To oczywiście jej charakterystyczny design sprawił, że stała się absolutnym obiektem pożądania. Ale za jej sukcesem kryje się również unikalny know-how. Kolor jest uwalniany z najwyższą precyzją, a tekstury dopracowane tak, aby efekt makijażu przywoływał najcenniejsze materiały z pokazów mody… Od jedwabistego wykończenia Le Rouge Interdit Intense Silk po elegancki, rozmyty mat Le Rouge Sheer Velvet, każde z nich odzwierciedla odważny styl Givenchy. Prawdziwe doświadczenie Couture.

Le Rouge Interdit Baume to najnowszy dodatek do tej wyjątkowej, innowacyjnej kolekcji: ten odżywczy i nawilżający balsam dostępny jest w dwóch uniwersalnych odcieniach i doskonałe łączy pielęgnację z charakterystycznym dla Givenchy wyczuciem stylu. Nowy balsam do ust jest częścią koncepcji Lip Artistry autorstwa Thoma Walkera. Dyrektor kreatywny makijażu Givenchy zainspirował się kultową pomadkę Domu i stworzył odważny look, o wielu kolorach i urozmaiconych fakturach tak, aby jeszcze lepiej podkreślić unikalne piękno ust.

Le Rouge Interdit Baume to sztyft z wygrawerowanym logo 4G. To także bogata, wygodna formuła, która wtapia się w usta, nie pozostawiając tłustego wykończenia. Balsam zawiera 96%* składników pochodzenia naturalnego, w tym, charakterystyczny dla całej linii Le Rouge Interdit, ekstrakt z Acmella Oleracea, o właściwościach wygładzających. Składnik ten łączy się z odżywczym ekstraktem z nasion jojoba, a także z kwasem hialuronowym, o którego nawilżającej mocy już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Dzięki temu balsam Le Rouge Interdit Baume zapewnia ustom wyjątkowe 24-godzinne nawilżenie.

Le Rouge Interdit Baume No. 00, bezbarwny balsam pielęgnujący chroni usta przed wysuszeniem. Sprawdza się idealnie jako baza pod makijaż, aby efekt na ustach był jeszcze bardziej wysublimowany. Może być również stosowany przed snem w formie nawilżającej maski na noc – idealny sposób na przygotowanie ust przed poranną aplikacją pomadki. Le Rouge Interdit Baume No. 10 to balsam w czarnym kolorze. Ten nieoczywisty, kultowy odcień Givenchy spowija usta przezroczystym woalem. Reaguje na pH ust, aby wzmocnić ich naturalny koloryt, zapewniając efekt lekko „przygryzionych warg”. Ten innowacyjny balsam może być stosowany również jako top coat, aby wydobyć głębsze odcienie pomadki.

Co może być bardziej charakterystyczne dla linii Le Rouge Interdit niż jej stylowe opakowanie couture? To oczywiste, że nowy balsam Le Rouge Interdit Baume również „ubrany” został w kultową kreację z czarnej skóry,Projekt ten nieznacznie zmienił się zgodnie ze zobowiązaniami Givenchy w zakresie odpowiedzialności ekologicznej: baza i obudowa zawierają co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu, a opakowanie zewnętrzne zostało wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł certyfikowanych przez FSC® (Forest Stewardship Council®) i nadrukowane atramentami pochodzenia biologicznego.

Balsam Le Rouge Interdit Baume dostępny od 1 kwietnia 2023 na wyłączność w perfumeriach Sephora. Cena: 216 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *