Dom

Odważna, świeża, zabawna – New Fusion by Westwing Collection

Wyjątkowe projekty w stylu funky, pastelowe barwy i motywy pop-art – tak w skrócie można określić linię New Fusion by Westwing Collection, która jest nową propozycją marki na nadchodzący sezon wiosenny. Dostępna na Westwing.pl już od 16 lutego.

Dłuższe dni i słoneczne poranki to pierwsze oznaki zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Z tej okazji projektanci Westwing Collection zapraszają do domu kolory i fantazyjne kształty. Inspiracją do powstania nowej kolekcji była chęć połączenia i unowocześnienia stylistyki mid-century i vintage poprzez dodanie nowoczesnych akcentów projektowych, takich jak organiczne kształty i kontrastujące materiały, wykończenia lub kolory. Efekt? Artystyczne wnętrze pełne kolorów i pozytywnej energii, w którego DNA wpisane są kontrasty. Można znaleźć je w kolorach, kształtach, materiałach i miksie wzorów. New Fusion by Westwing Collection elektryzuje również pod kątem kolorów: delikatne pastele, baby blues, kremowa biel, przydymiona szałwia, trawertyn i stare drewno tworzą marzycielską, ale bardzo świeżą kombinację.

New Fusion by Westwing Collection łączy w sobie wpływy z różnych okresów, będąc jednocześnie bardzo współczesna, a momentami niemal futurystyczna. Koncentruje się ona na tekstyliach w zachwycających pastelach, z doskonałej jakości teksturami i pięknymi nadrukami, które dają poczucie pierwszego powiewu wiosny – Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć motywu łańcucha, który obecnie jest jednym z najsilniejszych trendów, zarówno modowych, jak również wnętrzarskich. W ostatnich miesiącach mogliśmy zaobserwować rosnącą popularność dekoracji w kształcie ogniw łańcucha wykonanych z drewna, kamienia naturalnego lub metalu. Projektanci Westwing Collection poszli o krok dalej, tworząc poduszkę dekoracyjną Chain z tkaniny teddy, która jest przekorną odpowiedzią na ten trend: taki element może w mgnieniu oka stać się najmilszą dekoracją Twojej sofy.

Mocnym punktem kolekcji są też dodatki: pudełka z neonowego akrylu, tace o falistych brzegach wykonane z opalizujących materiałów, czy lustra o unikalnych kształtach – to nowoczesne, wręcz futurystyczne elementy, które wniosą do wnętrza klimat galerii sztuki.

fot. materiały prasowe Westwing Collection

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *