Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Orientana
piątek, 28 lutego 2020 14:43

 

Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Kali Musli firmy Orientana to pierwszy na rynku naturalny korektor, który za pomocą zielonych pigmentów pozwala skutecznie zamaskować wszelkie niedoskonałości cery. Zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych, plam pigmentacyjnych i zasinień. Koncentrat jest bogaty w naturalne składniki aktywne, których zadaniem jest zmniejszenie podrażnień skóry. Doskonale sprawdzi się przy cerze mocno podrażnionej, naczynkowej, wrażliwej, z niedoskonałościami i z niejednolitym kolorytem. Do stosowania pod makijaż. Zawiera ponad 97% składników naturalnych. Cena: 28 zł/15 ml

 

Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Orientana KALI MUSLI (Curculigoorchioides) to rdzenna roślina zacienionych lasów Azji. Oczyszczona frakcja z kłączy KALI MUSLI  jest bogata w cukry i substancje o działaniu leczniczym. Zwalcza swędzenie, choroby skórne, skaleczenia, rany i ma działanie wzmacniające naskórek oraz naczynka. Wpływa na wewnętrzny mechanizm kontrolowania pH skóry, przywracając prawidłową funkcję barierową i powodując zmniejszenie reaktywności oraz wrażliwości skóry. Ma potwierdzony naukowo wpływ na poprawę kondycji cery wrażliwej. Szybko regeneruje barierę skórną i sprzyja osiągnięciu bardziej spójnej struktury skóry. Odbudowuje kondycję skóry „od wewnątrz do zewnątrz”. W widoczny sposób poprawia regenerację po agresji czynników zewnętrznych. Poprawia strukturę skóry i zwiększa odporność cery na nadwrażliwość.

Kosmetyki Orientana dostępne są w najlepszych drogeriach i na stronie www.orientana.pl


 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane