Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Galénic Aqua Urban - niewidzialna tarcza dla ochrony młodości skóry
środa, 01 lipca 2020 11:12

Nowa kolekcja Galénic AQUA URBAN to efekt wieloletniej ekspertyzy i know-how twórców formuł Galénic. Marka proponuje trzy nowe, wyjątkowe formuły oparte na duecie składników aktywnych.


1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego
Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów i unoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć.  Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę twórców formuł Galénic. Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie, promienną cerę i ogólną poprawę kondycji skóry.

2. Filtry UVA/ UVB
Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB, pomagające w zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej.

Marka Galénic, tworząc swoje wyjątkowe formuły, nigdy nie ogranicza się do odkrywania nowych składników aktywnych- to dopiero początek pracy jej twórców. Celem jest opracowanie formuł, których struktura zagwarantuje idealne dopasowanie i optymalne działanie w kontakcie ze skórą.   

Większość produktów do pielęgnacji skóry zawierających filtry przeciwsłoneczne jest  bezpośrednią emulsją (krople olejku rozproszone w fazie wodnej). Filtry trudno jednak ustabilizować w kroplach oleju, dlatego wprowadzane są substancje żelujące, co sprawia że formuła staje się ciężka i lepka. Aby stworzyć niezwykle płynną, lekką formułę, twórcy Galénic stworzyli odwróconą emulsję, co pozwoliło uniknąć składników żelujących i gęstej, nieprzyjemnej konsystencji.

Ekstremalnie płynne konsystencje z technologią shaka-shaka, sprawiają, że po wstrząśnięciu produktów, cząsteczki kolekcji Aqua Urban, łączą się, tworząc niewidzialną, nieskazitelną i przyjemną konsystencje.  Tak powstała struktura umożliwia składnikom aktywnym najskuteczniejsze działanie:
• Na powierzchni, tworzy barierę ochronną przeciwko zanieczyszczeniom, wolnym rodnikom oraz, dzięki obecności filtrów UVA i UVB(5), także promieniowaniu.
• W głębszych warstwach, skóra skąpana jest w drogocennym ekstrakcie z mniszka lekarskiego i jego oczyszczająco – nawilżającej mocy (glikol, gliceryna).
• Pozostawia niewidoczne wykończenie na skórze. Estry i pudry absorbują sebum tworząc matowe wykończenie. Lekko kryjące, kolorowe pigmenty pozostawiają skórę promieniejącą zdrowym blaskiem.

 

Galénic Aqua Urban Kolekcja AQUA URBAN to trzy produkty:

Niewidzialna Ochrona SPF30+ i AQUA URBAN  Niewidzialna Ochrona SPF50+
Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra). Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej  niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji. Cena: 145,90 zł / 40 ml

Ochronna mgiełka przed zanieczyszczeniami - ekspresowa ochrona, nawilżenie i świeżość. Podręczny charakter ochronnej mgiełki pozwala na korzystanie z jej działania i cudownej świeżości w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteśmy. W jednym kroku nawilża, odświeża i utrwala makijaż. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i odwodnienie skóry. Delikatna mgiełka pokrywa skórę niewidzialna, lekką warstwą ochronną, idealną dla codziennego stosowania, również na makijaż. Zamknij oczy i spryskaj twarz, szyję i dekolt, trzymając buteleczkę w odległości ok. 20 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Powtarzaj kilka raz w ciągu dnia:
-po wykonaniu makijażu, by go utrwalić;
-gdy jesteś w ciągłym ruchu (w pociągu, autobusie), spacerując, odpoczywając na tarasie, podczas uprawiania sportu czy w biurze - zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje ochrony, nawilżenia i świeżości.

 

Obie formuły dopełnia piękny zapach, który jest odzwierciedleniem pierwszych słonecznych dni: ciepłych promieni i wiosennej świeżości. Delikatny bukiet peonii, magnolii i jaśminu, podkreślone przez bardziej kobiece nuty piżma i drewna kaszmirowego. Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl


 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane